Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék muszlimlenni, mi a...

Szeretnék muszlimlenni, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyakorlom a vallást, de az a helyzet hogy a szuleimnek és a barátaimnak hogy mondjam el, ráadásul az ismerőseim nagyrésze ezen a téren nagyon elutasító...(+kiskorú vagyok még)

2015. márc. 6. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Semmi. Egy dolgot tudj: ha belépsz, nem léphetsz ki... én ilyesmibe nem lépek bele, a szabadságom fontos nekem (de ahány ház annyi szokás:)
2015. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy nem léphet ki. Ha nem élsz vmelyik muszlim országban kiléphetsz.

Nos a helyzet azt igazolja, hogy sem a szüleid sem a barátaid nem támogatják a vallást. (fogadjunk ők idősebb létükre a rbbantásos, terroristás szrral jönnek :D)

Egyébként pedig nem muszlim közegben nőttél fel, de minden a fejben dől el. Ha a célra koncentrálsz eredményt érhetsz el!

2015. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy hogyan tudod úgy gyakorolni az iszlám vallást, hogy azt a szüleid, barátaid nem tudják.

Van az a napi öt ima, meghatározott időpontban, Mekka felé fordulva, elég látványos leborulásokkal és más mozdulatokkal... Szerintem elég, ha ezt TÉNYLEG megcsinálod, és akkor már nem is szükséges külön elmondanod, hogy mizújs veled... :)

2015. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szeressük egymást ***** válasza:
74%
Aki félrelép és nem marad meg a Krisztus tudománya mellett, annak egynek sincs Istene.
2015. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Pietrosol ***** válasza:
29%

Szia!


Legyél, ha akarsz.


"Egy lyuk vagyok a furulyán, amelyen Krisztus lehelete áramlik át."


(Háfiz, szufi mester)

2015. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha látják rajtad hogy komolyan gondolod meg fogják érteni.


Ha gyakorlod is, akkor gondolom sok mindent tudsz már. Elmagyarázhatod nekik, hogy ne higgyenek a sok hazugságnak amit a média terjeszt. Látod hogy rövid idő alatt mennyi hülyeséget irtak a válaszolók.

2015. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kzs ***** válasza:
79%

Én nem tenném.

Nincs az a pénz, nincs az a meggyőződés, röviden: nincs semmi, amiért én muszlim lennék.

De te tudod... (remélem, idejében megbánod...)

2015. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Persze :D Mert a média mocskolja ezt az egészet. Ismerősök most jöttek haza Szaúd-Arábiából azt mondták, hogy egy álomhely. Én is szívesen odamennék pár hétre. Szóval szándékosan van Észak-Korea 2-nek beállítva, ez a média.

Egy szóval:Aki a médiának hisz, az egy ritka primitív ember.

2015. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Álomhely. Pár hétig biztos.
2015. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Voltál már ott? Ott egy életen át se lenne rossz.
2015. márc. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!