Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék muszlimlenni, mi a...

Szeretnék muszlimlenni, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gyakorlom a vallást, de az a helyzet hogy a szuleimnek és a barátaimnak hogy mondjam el, ráadásul az ismerőseim nagyrésze ezen a téren nagyon elutasító...(+kiskorú vagyok még)

2015. márc. 6. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
2-es: viszont itthon is megölhet bármelyik muszlim, ha megtudja, hogy kiléptél. Úgyhogy jól gondold meg...
2015. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

11-es az biztos hogy te vagy a legsötétebb az összes válaszoló közül. Magyarországon kb 40-50 ezer muszlim él, hallottál már olyat hogy bárkit is megöltek.


Egyébként meg nincs olyan hogy belépés meg kilépés. Ez nem valami klub vagy hasonló. Csak rá és Istenre tartozik hogy muszlim lesz vagy sem. 11-es komolyok zűr van a fejedben. (6-os vagyok)

2015. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ezt en is nagy baromságnak tartom ezt a be-, és kilépést.
2015. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 János114 ***** válasza:
69%

Szia

Muszlimnak lenni azt jelenti h olyan ember vagy aki hisz Istenben es az Ő akaratanak veti alá magat.

Ha te ilyen ember probalsz lenni az dicseretes.

Az iszlam vallas csupan utmutatas a hivoknek h mikent legyenek jo emberek Isten elott.

Nincs kilepes meg belepes csak az Isten tudja mit rejtenek a szivek.

2015. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

" aki hisz Istenben es az Ő akaratanak veti alá magat. "

- mindegyik történelmi vallás ezt jelenti.

2015. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nekem tetszik az iszlám világ kultúrája, de a vallást nem venném fel. Főleg nem ilyen fiatalon. Tanulj meg arabul, a mecsetekben van erre lehetőség, ha jól tudom. Látogass meg néhány arab országot és csak aztán térj át az iszlámra. Fontos, hogy megismerd és legyen egy kialakult képed róla.
2015. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

amugy már jártam törökorszagban 2×

Az számít?

2015. márc. 7. 18:36
 18/20 anonim válasza:
45%
Természetesen számít, de azt azért tudd, hogy Törökország a legliberálisabb iszlám állam.
2015. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Esetleg majd elvisz a terrorelhárítás,mint terrorista gyanus elemet!

A vallásosság nem a külsődleges dolgokban jelenik meg.Van egy könyv(pénzbe kerül!),Az emlékezés rózsakertje a címe,abból tanulhatsz.(a te érdeklődésednek felel meg)

2015. márc. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Szeressük egymást ***** válasza:
56%

Egy konzervativ iszlam allam csak a kepmutatasban jar elorebb Torokorszagnal, de nem a szentsegben:


[link]

2015. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!