Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki/ismertek...

Van itt valaki/ismertek valakit, akinek szaudi muszlim ferje van es kint elnek? Nalatok is igy mennek a dolgok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy szaudi fiut es par het alatt beleestem. Anyukaja azt mondta varjunk a hazassaggal legalabb meg 2 honapot, es ha muszlim leszek en is, akkor osszehazasodhatunk (amivel nincs gond, mert pont annak kapcsan ismerkedtunk meg, hogy gondolkoztam az iszlam felvetelen)

Beszelgettunk a hazassagrol es a tovabbiakrol. Roviden kiderult, hogy a barataival nem is talalkozhatnek egyaltalan, meg ugyse hogy pl. Atjon es egyutt teazunk harman. Ha szeretnek elmenni otthonrol, elotte valo nap/este szolnam kene neki, hogy ugy tervezze. A fiu testverei sem lathatnak kendo nelkul, es nem is beszelgethetek veluk kettesben.

Viszont ha nem arab orszagban vagyunk es epp cso lathat (pl. Berlunk egy medences villat), akkor viselhetek bikinit.

Stb. Miota a hazassagrol beszelunk szinte csak a tiltasokat sorolja. Sok muszlim tuneziai, marokkoi, egyiptomi stb. Ismerosom van, de naluk nincs ilyen.


2015. márc. 10. 02:20
1 2
 1/12 Lebannen ***** válasza:
100%
Szerintem az is fontos, hogy hol fogtok élni. Ha Szaud-Arábiában, akkor vagy beletörődsz, hogy másodrendű lény vagy, vagy gyorsan elfelejted az egészet. Ha Európában, akkor mondd meg neki, hogy ez Európa, és te európai vagy, és úgy is fogsz élni. Ha nem tetszik, akkor kereshet mást.
2015. márc. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

"pl. Berlunk egy medences villat"


Úgy érzem, valami elképesztően mély érzelem lobbanhatott fel benned a szaúdi fiú iránt. Szerintem menj hozzá, megérdemled, amit kapni fogsz.

2015. márc. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szeressük egymást ***** válasza:
91%

"pl. Berlunk egy medences villat"


Miert nem olvastam meg olyat a neten, hogy egy magyar lany azert veszi fel a muszlim vallast, mert szerelmes egy pakisztani kecskepasztorba? :-D

2015. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

csak azért hármaska, mert neki nincs internyetje.

Álom lesz- amikor a család befogad és egy lendülettel letaszít a mélybe. Sok sikert!

2015. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem multal meg el 18? Szerintem 16 se, mert normalis nonek ennyi esze nem lehet, hogy a felsoroltak utan meg megforduljon a fejeben a hazassag. Nagyjabol egy haziallattal lennel egyenerteku, ezt akarod?
2015. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért Tunézia, Marokkó, Egyiptom, és a többi észak-afrikai ország a liberalizmus és a nők szabadságának fellegvára Szaúd-Arábiához képest. Ott a feleség gyakorlatilag a férj tulajdona, és csak azt csinálhat, amit a férje megenged.

A te dolgod, hogy kivel kötöd össze az életedet, de ilyen körülmények között hülyeség lenne.

2015. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szaúdi?

Ez jó vicc! :D

Ismerek egy szaúdit mesügét.

Akkora hülye....

2015. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Asszalem alejkum, ne menj hozza szaudihoz! Es olvasd el a fatyol mogott c konyvet vagy legalabb olvass bele.. Az en ferjem egyiptomi, szeretnek arabiaban elni de egy szaudi ferj viccnek is rossz..
2015. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is arab férjem van tizenéve, de amiket felsoroltál az tényleg viccnek is rossz. Megér neked ennyit ez a fiú?
2015. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Írhatok privát üzit? Lenne pár dolgog ami érdekelne! :)
2015. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!