Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miert nem hallgatja meg Isten...

Miert nem hallgatja meg Isten a keresemet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok evek ota, de valahogy nem tortenik semmi. Nem tudom mit erez a srac, de nincs alkalmam sOha beszelni vele.

Hiaba kerem,hogy ha nem lehet az enyem,haljak meg, amilyen konnyen adta az eletenet, vegye is el. De semmi. Csak annyi tortenik, hogy meglatom ot, holott fel eve nem is lattam.


2015. márc. 21. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hallgat meg a srác?
2015. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a srac nem hallgat meg. Nincs alkalmunk beszelni
2015. márc. 21. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem szereted.
2015. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akiért szerelmes voltam,még a Kőfalat is átmásztam többször (és nem virtuálisan,meg a gép mögül,a hódmezővásárhelyiek értik miről van szó...xD)
2015. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ozmium42 ***** válasza:
2015. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Passiflora ***** válasza:
100%

"amilyen konnyen adta az eletenet, ..."


Erről szerintem azért érdemes lenne anyukádat is megkérdezned.


A viszonzatlan vonzódás, szerelem is az életünk része, elég kevesen lehetnek, akik soha nem élték át a maga szépségével és minden fájdalmával együtt.


Arra egészen biztosan jó, hogy utána még jobban tudja értékelni az ember, amikor valakivel kölcsönös ez az érzés. Előbb-utóbb a te életedben is lesz ilyen, akkor (is) nagyon fogsz örülni neki, hogy senki "nem vette el az életedet" a szerelmi bánatod miatt.


Nyilván nem ismerem a körülményeket, de ha annyira ismered azt a fiút, hogy még beszélgetni sem volt alkalmad vele, nem lehet, hogy nem is igazán belé, csak egy róla kialakított, idealizált képbe vagy szerelmes, vagy tiniként magába a szerelem érzésébe?

2015. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
MERT HELYTELEN DOLGOT KÉRSZ TŐLLE.
2015. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te mit tettél, hogy összekerüljetek?

Csak vártál?

2015. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Es megis, mit varsz? Hogy Isten lecsapjon a mindenhatosagaval, es az a srac, akivel soha nem beszelsz, egyszer csak felizgatva varjon az ágyban? Vagy komolyan mit kellene tennie Istennek?
2015. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

isten csak akkor segít,ha szabad akarattal nem ütközik

A srácnak az a szabad akarata hogy nem téged akar,akkor isten nem programozhatja át hogy szeressen,mert az már nem szabad akarat.

Ez épp olyan hogy bárcsak meghalna,öld meg ezt meg azt.

Nem fogja mert szabad akaratát annak sértené,akire kérted.Joga van az élethez ha még utálod is.Persze te megteheted hogy mondjuk megölöd,csak épp jogos nincs hozzá se isten szemében,sem az ország törvényeivel szemben.

Szóval mindig magadra kérj valamit,bár isten nem válaszol és elvileg ritkán is fog pontos segítséget adni,mert szabad akaratod van és te döntesz.Helyetted az biztos hogy semmit sem fog megtenni.Néha jól jönne,csak akkor meg ellustulnánk mert mindig fekszenénk azt kérnénk ezt meg azt.

2015. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!