Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért csak a "buta"...

Isten miért csak a "buta" kívánságaimat hallgatja meg?

Figyelt kérdés

Egyik nap azt kívántam: ó, bárcsak adnál nekem ingyen egy cipőt!

erre a szomszéd néni kikukázott nekem egy hegyesorrú 12 centis lakk förmedvényt. :D

legutóbb azt kívántam: bár lenne néhány jó nyakláncom!

erre sétáltam egy elhagyott helyen, és az út szélén kiszórva ott volt 1 csomó bizsu.

bezzeg azt, amit évek óta kérek, hogy találjak végre egy aranyos fiút, akivel járhatnék, és szeretne és énis szeretném - ezt bezzeg sose adja meg. :(


2011. júl. 10. 19:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Isten útjai kifürkészhetetlenek
2011. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!


Minden bántás nélkül, építő jelleggel kérdezem, nem lehet, hogy az imáiddal van a baj? Biztos, hogy azokat a kívánságokat a Teremtő teljesítette? Ezekről jó lenne megbizonyosodni. És ha már belemerülsz a gondolataidba, azt is nézd meg kérlek, hogy TE mit adtál az Úrnak! Mindenben úgy cselekedtél, ahogy Ő kérte? Ha már így számon kéred...


manju

2011. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Hogy lássad azt milyen felesleges ilyen kis dolgokat kérned tőle
2011. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogy egyszer rájöjj, hogy nem létezik, legalábbis magadon kívül nem...
2011. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Isten nem a télapó.
2011. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nem Istennel fogom megmagyarázni a dolgot, de azért olvasd el:

Szerintem azért történik ez így, mert az ilyen apró kérések, mint egy új cipő, valószínűnek látod. Elhiszed, hogy lehetséges új cípőt kapnod, és nem is gondolkodsz rajta sokat, lezárod ennyivel. És hamarosan jött is a kézbesítés. Viszont egy új fiú találásával már annyira el vagy keseredve, hogy magad sem hiszed hogy valaha összejön. Zárd le ezt magadban! Legyen az az utolsó gondolatod, hogy megtalál egy ilyen fiú, és többet ne is gondolj erre. Velem is így volt, bár nem tudatosan, de mikor már nem gondoltam a fiúkra, jött egy. : D Sok szerencsét! ^^

2011. júl. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak egy kicsit várnod kell ezzel a kívánsággal. Addig is próbálj megtenni minden tőled telhetőt, próbálj ismerkedni és figyelni arra hogy ne támassz irreális elvárásokat.

Az imát kiegészítheted böjtöléssel, jótettekkel és más felajánlásokkal is.

2011. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bix ***** válasza:
évek óta imádkozok egy fehérarannyal futtatott veyronért, meg egy magángépért tele topples modellekkel, valamint pár milliárd dollárért, de nem hallgatott meg...
2011. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"évek óta imádkozok egy fehérarannyal futtatott veyronért, meg egy magángépért tele topples modellekkel, valamint pár milliárd dollárért, de nem hallgatott meg..."


Na ez egy tipikus esete annak amikor olyasmit kér az ember ami nem lenne jó neki :) A sok topless modell egy idő után az agyadra menne, ráadásul rengeteget kelle rájuk költened és tönkremennél. :)

2011. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!