Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtátok, hogy az anyák napja...

Tudtátok, hogy az anyák napja pogány anyaimádati ünnep?

Figyelt kérdés

grkaty nevű felhasználó válasza:


A The Encyclopedoedia Britannicca szerint az ókori Görögország anyakultuszából ered. Az anyaisten Kybele /Rhea/ tiszteletére volt elterjedve.

Az 1959-es. 15. kötet 849.ol/


2015. márc. 22. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

31-eske!


mond már meg nekem hogy ha kinevezünk egy napot erre a célra akkor mi történik?

2015. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy onnan eredne, de ha mégis, az sem vágna földhöz. Az ember ünnepekhez kötött lény. Ez adott.


A kérdésem, hogy akkor a JT-k nem sportolnak, mert az olimpia is pogány eredetű?

Ma láttam egy JT lányt, aki festi a haját. Pedig az is pogány eredetű. A hajfestés nincs benne a Bibliában!!!! Hogy gondolta?


Szomorú, hogy mik vannak...


:D

2015. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha ezen a napon veszek virágot a anyumnak akkor anyaimádatot végzek ha előtte való napon vagy utána következő napon akkor nincs baj ?

Ugye nem gondoltad ezt a butaságot komolyan )))

2015. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De, komolyan gondolják a vádlók.
2015. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

kérdezö és a kedves többiek, tényleg kisgyerekek vagytok?


Öszintén, miért foglalkoztok azzal, hogy ki melyik napon viszi a virágot?


Ti tényleg csak a kijelölt ünnepnapokon vesztek, virágot? Kiengyensúlyozott boldog családi életet éltek?


Ennyire eröszakosnak lenni. Mint a kakas a szemét dombon, minden tyúknak kötelezöen alá kell magát rendelni, mert különben megcsipkedi.

2015. márc. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

kedves grkaty. igen, én kisgyermek vagyok. nem azt tanácsolja a biblia, hogy olyanoknak kelllennünk? (te már biztos nem vagy az, de azért leírom, milyen veled beszélgetni:

ez fehér, vagy fekete grkaty?

komolyan nem értem egyesemberek hozzáállását, ti tényleg ennyire kisgyermekek vagytok?

bocsi, csak szeretném megtudni, hogy ez fekete, vagy fehér.

-az eszem megáll, milyen emberek vannak.ha annyira tudni akarod, mennyél el, és kérdezzél meg egy tanút.


de engem komolyan érdekel, hogy fekete,vagy fehér.

-miért nem mész inkább sportolni, vagy vihetnél a közeli idősek otthonába csokit.


tedd már meg, hogy a kérdésreválaszolsz.


-fentebb már válaszoltam. elegem van ebből a kötözködésből,mit meg nem engednek maguknak egyesek. ahelyett, hogy elolvasnád a bibbliából. nem igaz. aztán ne csodálkozz, amikor Isten nem fog megismerni armageddonkor.


ok,akkor most fekete, vagy fehér? lehet ám egyszerűen is válaszolni.


te biztos egy kisgyermek vagy, azt tanácsolom, ne foglalkozz ezzel a témával többet. meglátod, sokkal jobb lesz. (jajj, ugy szeretek interneten tanúskodni, sok embernek segítek vele)

2015. márc. 23. 11:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ez egy reality volt. Akkor nem csak nekem tűnt fel.
2015. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én az anyámnak nem virágot, hanem csokit fogok aznap adni.

Jaj nektek, farizeusok!

2015. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Emellett még hálát is adok Istennek. Így már oké? Vagy mégsem, mert a névtelen Isten nem Jehova?
2015. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!