Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vagdossák magukat némelyek?

KZitus kérdése:

Miért vagdossák magukat némelyek?

Figyelt kérdés
ír a Biblia erről?

#vagdosás #némelyek
2015. ápr. 1. 18:17
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
29-es köszönöm a személyes tapasztalatodat:-)
2015. ápr. 8. 12:38
 32/40 anonim válasza:
14%
Nem tudom miért vagdossák valakik magukat, de azt tudom, hogy ez egy értelmetlen hülyeség. Akik pedig vitatkoznak azoknak annyi, hogy aki azért vágdossa magát mert bántalmazzák(vagy valami ilyesmi miatt) azok egyszerűen nem értik meg, hogy ez hülyeség.
2015. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Kedves 32-es

Én sem értem, hogy valaki milyen indítékból teszi, vagy mi viszi rá, hogy ilyet tegyen magával!

De nem kellene hülyeségnek nevezni, mert sajnos nem kevesen csinálják ezt, és hidd el, nem "élvezetből" viselik, az ezzel járó fájfalmat.


A véleményedben az is benne van, hogy nem érdekel a dolog és nem törődsz az ilyen emberrel. Pedig nem lehetünk közömbösek az emberek fájdalmával.

Úgy érzem, ha ilyen a véleménye valakinek erről a dologról mint neked, az akkor sem segítene, ha megtehetné. Persze nem nimősíteni akarlak tégedet, mert erre nincsen jogom, csak jó lenne megérteni mi az oka annak, hogy valaki ilyet tesz, mert ha az ember érti az okát, akkor tud segíteni.

Ha nem jól értettelek, elnézést kérek tőled:-)

2015. ápr. 27. 20:25
 34/40 anonim válasza:
A vagdosást csak az tudja megérteni teljesen, aki csinálja vagy csinálta.
2015. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ennel szebb mar csak az ellemi oszton kezdo jelenete ...lattad e Zitus?
2015. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nos Zitus lattad az Ellemi Oszton elso 5 perceben azt az edes vagdosast?

Pedig a holgyet bunbe vitte a ferfi...ezert a holgy...megbuntette...hihihi

Nezd meg ...megeri....:)

2015. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

35,36- nem láttam és nem is fogom


nem tudok szórakozni mások fájdalmán:-(

2015. máj. 4. 17:51
 38/40 anonim ***** válasza:
Pedig a holgy helyesen jart el...mert mert bunbe vitte a ferfi...es es ez olyan....tanus...magatartas hogy mindenkinek csak ajanlani tudom a tanuk kozul....:)
2015. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
"Pedig a holgy helyesen jart el...mert mert bunbe vitte a ferfi.."- nem gondolod, hogy a szabad akarat jogán azt visznek bűnbe, aki engedi magát?
2015. máj. 6. 10:08
 40/40 anonim ***** válasza:

Na igen ez is igaz..de nagy volt ugye a kisetes...aztan a holgy biztosan raeszmelt...es kovette a vagd le parancsot ha bunbe visz....benne van a bibliaba...

Es...ez olyan...olyan..olyan tanus volt Zitus..meg a szemem is konnybe labbadt tolle.:)

2015. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!