Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emos fiatalok mi okbol...

Az emos fiatalok mi okbol vagdossak magukat?

Figyelt kérdés
Bocsanat, ha butan hangzik a kerdesem, de amikor en tini voltam, meg nem volt "divat" a vagdosas. Itt ezen az oldalon is tobb kerdes volt errol a vagdasasrol. Tehat mi a celjuk ezzel? Figyelemfelkeltes?
2010. aug. 19. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Mert parasztok, és idejében rájöttek arra, hogy melegek, gyökerek, és semmi keresnivalójuk a világban, ezért gyorsan végezni akarnak magukkal.

Támogatom őket!

2010. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Fejezzük már be ugyan ezt az emózást, utálom ezt az itteni emberekben, hogy már régen nicns egy dolog, de még midnig azon lovagolnak...
2010. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt meg mindig nem ertem. Tehat ongyilkosok akarnak lenni, de nem merik megtenni?
2010. aug. 19. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tini voltam, és vagdostam magam (az még régebben volt, akkor még nem volt emo, meg ilyesmi). Amikor megvágod magad, akkor NEM akarsz öngyilkos lenni, eszed ágában sincsen! Én olyankor csináltam, amikor nagyon ideges és dühös voltam, és egyszerűen nem tudtam kin vagy min levezetni, és eszméletlen jól esett beledöfni magamba valamit és ezáltal elpárolgott a dühöm... De hallottam már olyanról is (vagyis olvastam), aki meg szomorúságából csinálja, hát arról nem tudok nyilatkozni, hogy az miért jó, mert én olyankor nem csináltam ezt. Ahogy én csináltam, idegességemben, úgy szó szerint JÓ érzés volt... Egyébként manapság van néhány fiatal, aki figyelemfelkeltésből csinálja, ezt onnan lehet észrevenni, hogy mutogatja, vagy sajnáltatja magát miattuk. Normál esetben az ember titikolja és rohadtul szégyelli az ilyesmit...
2010. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*elnézést, az első mondat értelmetlen lett, a zárójel után még folytatni akartam, na mindegy :) a lényeget leírtam.
2010. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mutant Ninja Pony ***** válasza:

a Ténylegesen emok azért vágdossák magukat megyilyesmi, mert úgy érzik hogy nincs életük, nem élnek. Leginkább olyen lehet mintha egy világba lennének, amibe nem tartoznak bele, és mindenki leszarja őket. És azért vágják magukat, mert ezzel fájdalmat okoznak maguknak. És ez azért jó nekik mert ettől érzik hogy élnek, hogy léteznek.

Ez a dolog úgy alakl ki náluk hogy senkisem törődik velük. Anya, apa dolgozik, hazaérnek, és nem törődnek velük. Adnak nekik pénzt, és le vannak szarva. Ennyi.


Akik csak divatból csinálják, azok meg csak azért hogy a saját kis álemos baráti körükbe jók legyenek.


Ez az egész emo izé egy újfajta betegség. Szerintem gyógyítani kellene őket.

2010. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na, folytatódik, basszus...az emó NEM új, mert már kiment a divatból teljesen. És elég zavaró, hogy ha valaki vagdossa magát, az rögtön emó. Na nem is csak ez, hanem aki szomorú, az is rögtön emó. Fejezze már be mindenki, francba is vele...{nem, én nem vagyok emó, az egy hülye divat}


19:33

2010. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En nem ertek hozza, mert felnott csaladanya vagyok, szoval nyilvan nem ertem, hogy ez az emo dolog kapcsolodik-e a vagdosashoz vagy nem, de az biz' mindenkepp igaz, hogy regebben ilyet tomegesen nem csinaltak a fiatalok. Nem erdekel, hogy emo vagy sem, csak az erdekel, hogy miert van ez a vagdosas, mire "jo". En nem akarom, hogy a gyerekeim barmikor is ilyet csinaljanak.
2010. aug. 19. 21:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert rohadt sz*r kedvük van és ez jelképzei nálunk azt hogy megakarnak halni de igazábol nem is akarnak... és azt akarják hogy odafigyeljenek rájuk.... vagy pedig divatbol de ezt nem lehet tudni
2010. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!