Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Húsvét vasárnap nem mentem...

Húsvét vasárnap nem mentem templomba ugye ezt megbocsátja az Úr?

Figyelt kérdés
Egyházi iskolába járok ,ott minden hétfőn van istentisztelet.Vasárnap nem szoktunt templomba járni,csak ünnepeken.én hiszek Istenben,és hiszem hogy nem kell ahoz a templomba menni,hogy közelebb kerüljek Istenhez.
2015. ápr. 5. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én meg kb. 20 éve nem mentem, és nem is fogok, ettől függetlenül nem hinném, hogy elkárhozok. Nehogy már ezen múljon bármi is.
2015. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

"én hiszek Istenben,és hiszem hogy nem kell ahoz a templomba menni,hogy közelebb kerüljek Istenhez."


Akkor mi a kérdésed?:)

2015. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen,megbocsájtom.
2015. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ozmium42 ***** válasza:
82%
Semmi baj, én materialista vagyok, de elmentem helyetted, és ezzel kiváltottalak!
2015. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
mivel nem helyesli azt, ami a templomban zajlik, szerintem még örül is.
2015. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindent megbocsájt, ha megbánod, viszont az nagyobb baj szerintem, hogy egyáltalán nem érted a mise lényegét.
2015. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Sajnálom, hogy nem ismered jobban az Úradat. Mert ha ismernéd, pontosan tudnád a választ a kérdésedre.

De itt elég sok támpontot kaptál, csak válogatnod kell :-)

2015. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!