Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Démonűzés a házból, de hogyan?

Démonűzés a házból, de hogyan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már tudom a démon nevét.

Évek óta tart egy folyamat, amire talán most kaptam megfelelő választ.

A démont rontásképpen küldték rám. Nem olyan rég tudtam meg. A nevével még kétséges vagyok, de megpróbálok még néhány dolgot....

Hogyan űzhetem el az ilyen démont.... ráadásul nagyon erős?!!


Kértem segítséget szakemberektől, de nem kaptam.


Köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 6. 22:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: Bárhová megyek, követ engem!
2015. ápr. 6. 22:18
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2015. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Sesshoumaru, ezt b..zhatod, naraku testét is ő vágta haza, messze az egyik legerősebb démon. Bár ha mirokunak még meg lenne a lyuk a kezén az talán eltudná nyelni, mióta visszanőtt a karja és megkapta a bakusaigát szinte legyőzhetetlen.
2015. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2: Privátban leírom.
2015. ápr. 6. 23:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Démonokat csak Jézus nevével lehet elűzni. Jézus aratott diadalt a démonok felett, nem más. Ha nem vagy megtérve akkor az az első lépés, változtasd meg a gondolkodásmódodat, fogadd be Jézust a szívedbe, személyes megváltódnak, szabadítódnak és Jézus tud megszabadítani a démonoktól nem valamiféle spiritiszta vagy médium. Jézus halála a bűnöktől is megszabadít minket, de az áldozata erre is kiterjedt, hogy démonoktól való szabadulást nyerj általa.
2015. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Házszentelés első körön pl

A papok tudnak neked segíteni ebben.

2015. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez okkultizmus. Nincsenek un. démonok. "Démonizált" emberek vannak, akik buták és erőszakosak.
2015. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, milyen jogalapon engedelmeskedne neked egy démon? Te hol helyezkedsz el a "táplálékláncban"? Ettől függ ugyanis, hogy ki kinek van alávetve. Vagy Jézusé vagy, vagy a Sátáné. Ha nem vagy Jézusé, akkor a Sátáné vagy, ebben az esetben kifejezetten veszélyes a számodra utasításokat osztogatnod bármiféle démonnak, mert bosszút állnak, és te jössz ki a dologból rosszul.


Ha Jézusé vagy, akkor Ő bármely démon fölött áll, veled együtt. Ettől azonban még jó, ha van stratégiád.


Kicsit aggaszt, hogy itt, a GYK oldalán kérsz segítséget. Ha a szakembert is ilyen körültekintően választottad meg, akkor egyáltalán nem csodálom a kudarcot.

2015. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

szia


nem csak ima segitségével, hanem minden olyan tárgy megszabadulásával is ami démonokhoz tartoznak.


S Jehova nevében Jézus által imádkozz rendszeresen.


(Róma 10:13) 13 Mert „mindenki, aki segítségül hívja Jehova nevét, megmentésben fog részesülni”.

2015. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez csak at átírt Bibliában szerepel így. A tanítványok Jézus nevét hívták segítségül. Skéva fiainak sem azt mondta a démon, miután Jézus nevében ki akarták űzni, hogy nem Jézus nevének van alávetve, hanem azt, hogy Jézust ismerem, Pálról is tudok, de ti, ti kik vagytok?
2015. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!