Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Démonűzés a házból, de hogyan?

Démonűzés a házból, de hogyan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már tudom a démon nevét.

Évek óta tart egy folyamat, amire talán most kaptam megfelelő választ.

A démont rontásképpen küldték rám. Nem olyan rég tudtam meg. A nevével még kétséges vagyok, de megpróbálok még néhány dolgot....

Hogyan űzhetem el az ilyen démont.... ráadásul nagyon erős?!!


Kértem segítséget szakemberektől, de nem kaptam.


Köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 6. 22:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

,,Kérdező, milyen jogalapon engedelmeskedne neked egy démon? Te hol helyezkedsz el a "táplálékláncban"? Ettől függ ugyanis, hogy ki kinek van alávetve. "


- Mi a túró van veled? Itt szó sem volt ilyesmiről.....


A többieknek köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 7. 15:34
 12/14 A kérdező kommentje:

9:


Nagyon szépen köszönöm.

2015. ápr. 7. 15:34
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, hogy mit nem értesz. Kell, hogy legyen jogalapod, különben a démon nem engedelmeskedik neked. Ez nem személyeskedés. Te talán engedelmeskednél egy albán rendőrnek Magyarországon? De egy magyar rendőrnek jól teszed, ha engedelmeskedsz. A démonoknak is van ennyi eszük, és csak annak engedelmeskednek, aki tényleg fölöttük van. Ezt ők hibátlanul fel is ismerik.
2015. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sok volt a Soproni Démon...
2015. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!