Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények, a trollko...

Kedves keresztények, a trollkodás bűnnek számít?

Figyelt kérdés

Nyilván a károkozás szándékval elkövötett manipulációk és a másik megalázása, ellehetetlenítése igen.

Viszont manapság már nagyon sok mindent értünk alatta (mármint trollkodás alatt) pl.

https://www.youtube.com/watch?v=zBwRBehf310


Szerintetek egy keresztény viselkedhet így, mint ebben a vicces videóban a szereplők?



2015. ápr. 22. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, a trollkodás belefér:D

Én is szoktam Evangélikus létemre

2015. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit ért az ember trollkodáson. A belinkelt videó tuti, hogy nem keresztény, de világi mérce szerint nem problémás. Keresztényként nehéz értelmezni a barátnő fogalmát. Egyébként kicsit erőltetett némelyik, vagy inkább túl darabos. Más problémát nem látok benne.


Érdekes kérdés a kandi kamerás trollkodás. Az első, amit láttam még a moziban, a Hóbortos népség volt Jamie Uystól, aki a Sivatagi Show-t, vagy Az istenek a fejükre estek című filmet is rendezte, valamikor harmincegynéhány éve. Már abban is volt, hogy valaki előtt már-már lepergett élete filmje, mikor közölték vele, hogy csupán vicc volt. Persze, ez még ipari tanuló sem volt némelyik újabbhoz képest. Sajnos már nem található meg magyarul, de így is érthető a lényeg, szerintem némelyikben sokkal több humor van, mint némelyik mostaniban. Íme, egy csokorral:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia


egy keresztény a nap 24. órájábn keresztény.

az tény, hogy nem kell karót nyelten viselkedni, de vannak, határai a magatartásnak

2015. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak a nap huszonnegyedik órájában kedves utolsó? Az nem sok. :D

Amúgy miért ne trollkodhatna az ember egészséges keretek között?

https://www.youtube.com/watch?v=1W8hsVvyKt4

https://www.youtube.com/watch?v=YoB8t0B4jx4

2015. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hú, ez a videó nagyon béna, te jó ég...
2015. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt éreznie kell mindenkinek belülről,hogy meddig mehet el.A tréfálkozás helyénvaló,nincs vele semmi baj.Ez a videó pont elég gyenge ahhoz,hogy ártsunk vele a másiknak.Az igazat pedig mindig meg kell mondani a végén.
2015. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!