Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ti hogy álltok...

Keresztények! Ti hogy álltok a dinoszauruszokhoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, őket minek tekintetitek? Én katolikus lánygimnáziumba jártam,de mikor megkérdeztem a nagyon kedves papot,azt mondta,hogy az ördög teremtményei!? Mi van? Akkor most az ördög is tud életet létrehozni vagy mi?Nem akarok semmiféle vallási vitát és semmi mást, csak kíváncsiság, hogy mégis akkor minek tekintetitek? Én nem vagyok vallásos egyáltalán, viszont régésznek készülök és felmerült bennem ez a kérdés, ennek a nagyszerű iskolának köszönhetően, amit nagyon nagyon szerettem...

2015. ápr. 27. 15:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Ezt mondta a pap? Aaaaaaaaaaaaaz igen hallod, nagyon súlyos :DDDD
2015. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy buta pap volt.

Van ilyen... még egy jó iskolában is előfordulhat.

2015. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ha viccesen válaszolnék: lemaradtak noé bárkájáról.

Amugy, az élet nagyon színes formát tud ölteni. Mi sem egyedüliként létezünk ezen a földön! Élnek még növények és állatok is rajtunk kívül! Mint ahogy éltek jóval megjelenésünk előtt, és fognak utánunk is :)

Hiszen a föld is nagyon sokat változott, míg számunkra ilyen "belakottá" vált.

Miért hogy kéne rá tekinteni? :)

2015. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
43%
Egyes értelmezések szerint a bibliai "behemoth" valójában az óriás dinoszauruszokat fedi, ami logikus következtetés, lévén nincs tudomásunk más ilyen hatalmas méretű szárazföldi állatokról.
2015. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Jajjj, de fárasztó vagy!


Nem vagy vallásos, de azért katolikus lánygimnáziumba jártál. Ami nincs is, mert az összes kat. gimi koedukált. :)


Meg amíg volt ilyen, nyolcvan évvel ezelőtt, addig is LEÁNYgimnáziumnak hívták, és nem LÁNYgimnáziumnak. :))


Nem baj, legalább megszívattál pár kedves válaszolót. :D

2015. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%

Csinálod a feszt?

Katolikus lánygimnáziumba jártál? Mikor, a Horthy-korszakban? Akkor vagy minimum 80 éves. És régésznek készülsz? Mikor, a következő inkarnációdban? Ehhez mit szól a nagyon kedves pap?

2015. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
jogos a kötekedésetek ,de végülis... nem kizárt :D illetve lehet, hogy a kérdező nem Magyarországi magyar már oszágokban még lehet, hogy vannak ilyen sulik nem?
2015. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Csak hogy mondjam kedves nagyokosok.... Debrecen-Svetits Katolikus Leánygimnázium és Diákotthon. És igen csupán 2-3 éve lett koedukált, de kösz hogy ennyire a kérdésemre koncentráltatok.... ja és 22 vagyok. Kérlek kíméljetek meg ezektől egy ártatlan kérdést tettem fel mert anno nem volt hajlandó válaszolni rá a pap, ennyi. Ha nem tetszik nem kell rá válaszolni.
2015. ápr. 27. 22:00
 9/31 A kérdező kommentje:
Mindig csak a kötekedés, oda írattak be, mert anyámék hívők. Én nem vagyok az és az osztályom kb 80% -a sem. Nem feltétele a vallásosság a katolikus gimibe járásnak. Nézzetek nyugodtan utána és aztán kommenteljetek ilyen hülyeségeket. Csak egy kérdés volt mert egyszerűen nem tudtam összekombinálni a két dolgot, a vallásosságot és a dinoszauruszokat. Ja és a Svetits 2012 ben lett koedukált!!!! Én még úgy jártam oda hogy csak lányok voltak! De igazán köszönöm minden kedves hozzászólónak.
2015. ápr. 27. 22:11
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem lehet összekombinálni a két dolgot? A dinók is csak állatok voltak. Az állatok pedig - mint tudjuk - mind Isten teremtményei. A pap tehát marhaságot beszélt.
2015. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!