Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szövétnek Gyülekezet?

Szövétnek Gyülekezet?

Figyelt kérdés
Szövétnek Gyülekezetrô mi a véleményetek?

2015. máj. 31. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megvan a hülyeségeik, de alapvetően egy remek gyülekezet. Szeretem Kubinyi, meg Görbicz előadásait.
2015. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hülyeség alatt értesz? Nem provokálni akarok....
2015. máj. 31. 16:40
 3/20 anonim ***** válasza:

Leszögezném, hogy eddig a leginkább keresztényi előadást Tőlük hallottam, illetve a budapesti autonóm gyülekezettől (Görbicz). Ezek ketten ilyen puszipajtások. Görbiczet rendszeresen látni a Kubinyi előadásain.


Na, de ahogy mindegyik gyülekezetnek, nekik is megvannak azok a pontok, amikkel nem értek egyet. Ilyen például az, hogy keresztényi módon mindenkit elfogadnak és befogadnak, de ezt olyan módon teszi az előadásai során, hogy közben "leugatja" (bocsánat a kifejezésért) őket, illetve az egyházukat. A másik az úrvacsora, amibe ha nem haragszol, nem folynék bele, mert nagyon elvinné a kérdésedet.

2015. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ilyen leugatâst nem hallottam még..pedig hallgatom. Ha AZT gondolod leugatásnak, h ki kel a pásztorkirályságok Ellen, akkor nosza tegye....vele vagyok
2015. máj. 31. 18:38
 5/20 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kis pünkösdi gyülekezetbe jártam én is, de eljöttem a kegyelemről és a megigazulásról szóló hamis tanításuk miatt. Röviden, annyit mondok, hogy az az igaz ember, aki igaz módon él, és az a szent, aki szentül él.


"Fiacskáim! senki el ne hitessen benneteket: aki az igazságot CSELEKSZI, igaz az, amiként Ő is igaz" 1 Ján 3:7

2015. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jellemzô...ebben az országban már mindenki hamis tanîtô, hamis evangélium, hamis pásztorok, hamis teológia....megáll az ész. Oszt csodálkozunk, h emberek meg nem térnek meg az Élô Istenhez
2015. jún. 1. 08:54
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, Kérdező! Sajnos Te is a válaszból azt szűröd le, amibe bele lehet kötni, amit szét lehet marcangolni. Az, hogy a legkeresztényibb előadásokat Tőlük hallottam, fel sem veszed. Tudod, pont ez volt a problémám Velük is. Burkoltan leszidták, lepocskondiázták a katolikusokat, Németh Sándort, és több gyülekezetet. Ez nekem tökéletesen megfelel a báránybőrbe bújt farkas metaforájának. Szinte minden gyülekezet az első néhány héten, hónapban nagyon frankónak tűnik. Aztán mikor elmúlik a miliő, feltűnhet, hogy ez sem stimmel, meg az sem stimmel. Ha addig átmosták az agyadat, akkor mindent rendben találsz. Ha addig nem sikerül, akkor jön a szakadás. Ez nem a Szövétnek Gyülekezetre igaz, hanem szinte mindegyikre.
2015. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem
2015. jún. 1. 11:04
 9/20 A kérdező kommentje:
Te melyik gyülube jársz? Mert értem, amit mondasz.....de akkor hova járjon az ember?
2015. jún. 1. 11:06
 10/20 anonim ***** válasza:

Mt 19,12

Mert vannak heréltek, a kik anyjuk méhéből születtek így; és vannak heréltek, a kiket az emberek heréltek ki; és vannak heréltek, a kik maguk herélték ki magukat a mennyeknek országáért. A ki beveheti, vegye be.


Érted Te ezt?

2015. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!