Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Maradnátok a közösség tagjai?

Maradnátok a közösség tagjai?

Figyelt kérdés
Keresztény emberek ti járnátok olyan közösségbe, Ami kezdetben jò ùton indult el, de mára alantas politikai játszmák kiszolgálò egysége lett? Hìvek megzakkanva, lelkileg manipulálva, érzelmileg, anyagilag kifosztva. Maradnátok tagjai bìzva, hogy egyszer jobb lesz vagy lelépnétek békével?

2015. máj. 26. 19:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idejel enne így, én a helyedben hangoztatnám a véleményem, keresném a reformálás lehetőségét, de ezzel együtt tudnám ,hogy valószínűleg nem sikerül, aztán ha tényleg nem sikerül akkor a velem egyet értőkkel lépnék máshova.
2015. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 KZitus ***** válasza:

Bocsi, csak egy tanács, minden keresztény embernek szól:Jelenések 18:4


" És hallottam, hogy egy másik hang ezt mondja az égből: „Menjetek ki belőle, népem, ha nem akartok részestársai lenni a bűneiben, és nem akartok kapni a csapásaiból."

2015. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ìge AZ van dögivel...persze.ilyeneket én is tudok ìrni-El nem hagyván a gyülekezetet....stb,stb

Ìgével ne gyere.

2015. máj. 26. 20:47
 4/28 anonim ***** válasza:
csúnya, hogy ezt egy Jehova Tanúja mondta :D
2015. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

71-es. Nem vetted észre ugye, hogy Zitus a Bibliát idézi. A Jelenések könyvéböl írt, leellenörizheted :)


A kedves kérdezö nem kíváncsi a Biblia nézetére, ezt érteni a kommentjéböl. Akkor talán más helyen kell feltenni a kérdést.

2015. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Grkaty,


Cinikus vagy és értelmezési problémával küzdesz ( most én is cinikus voltam 😞).kiragadtok egy Ìgét és azon lovagoltok, de a Biblia egészét kell nézni. Vagyis to jöttök egy Ìgével, holott erre az esetre vs más Ìge is, Ami pont az ellenkezôjét mondja vagyis hogy maradjunk Ott, abban a gyülekezetben, amibe elhìvattunk. Ha Istent vallod, akkor ne légy ennyire szeretetlen és cinikus. Kérd Jézus segìtségét és megváltoztat

2015. máj. 27. 08:50
 8/28 A kérdező kommentje:
Na jò megìrom Jehova tanúja vagyok, most örültök? Akkor megfogadjam tanácsotokat és hagyjam Ott ôket a Jelenések könyve alapján? Ti ìrtátok...
2015. máj. 27. 11:15
 9/28 anonim ***** válasza:

Milyen alantas politikai játszmák vannak?

Hogy zakkantak meg a hívek?

Ki és mivel fosztotta ki őket? (Hogyan?)

Mitől lenne vagy lehetne jobb a gyüli és mikor, hogyan?

2015. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az Ìgét csûrik csavarják. Ja mást mersz gondolni, akkor kiközösìtéssel fenyegetnek meg. Ha nem akarsz házról házra járni, akkor megkérdôjelezik hitedet. Utálom, h hirdetik, hogy csak Mi vagyunk AZ igaz egyház-ezt hirdetik-. Ha meg AZT mondod, h sok jòravaló keresztény gyülelezetek is vannak, akkor AZT mondják, h lázadó vagy. Meg vannak tanok által félemlìtve-holott az igazság szabaddá tesz. Ha megkérdezed az a sok pénz az adományokbòl hova folyik be, akkor Te már lázadó vagy stb stb
2015. máj. 27. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!