Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetne a jehova...

Hogyan lehetne a jehova tanúin segíteni? Mert az nyilvánvaló, hogy ha egy ateista minden kérdéshez odaírja, hogy "szektás hülyék vagytok" attól nem "térnek észhez"

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 13:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
abban, hogy megértsd: sajtó és szólásszabadság van,nem bűncselekmény, ha tájékozódsz. és az úvf-en kívűl semmelyik bibliafordítás nem támogatja, hogy hitehagyott az, aki kutat a zrt után, aki kilép a zrt-ből, pláne nem elméjében beteg.
2015. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Pontosan #11-es nálad a pont!

Mi "ragájos betegek" vagyunk a számukra agyilag, és nehéz őket meggyőzni, hogy ez nem igaz.

2015. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

kommentár nélkül.... 10-es, 46%-os írja:

"Én nem érzem, hogy segítségre szorulok."

2015. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
26%-os csóka jól mondta, persze eröltetni nem akarom, meg nem is lehet
2015. jún. 24. 20:02
 15/20 A kérdező kommentje:
...meg nem is szabadna
2015. jún. 24. 20:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Meg nincs is miért, mivel valójában ti vagytok megvezetve, nem is kicsit. :)
2015. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
aki áll vigyázzon, hogy el ne essen.
2015. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mert mindenki, aki felmagasztalja magát....
2015. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
csak te, istván 35, csak teneked van itt pontos ismereted, ráadásul MINDENRŐL. bizony, miben is hittem eddig... rámragyogott ma a fényed, a világosság. kérlek, érvelj még!!! anyira egyértelműek, ugyanakkor egyszerűek az érveid. hihetetlen, hogy én erre még nem is gondoltam ezelőtt.
2015. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Meg nincs is miért, mivel valójában ti vagytok megvezetve, nem is kicsit. :)"


Azért annyira ne bízd el magad....Az egyik agymosó propaganda mutogat a másikra,közben ugyanúgy madzagon rángatja az embereket,csak egy más arculat mögül.Ez a legkönnyebb módszer,mert ha meggyőznek,hogy a "világ" mossa az agyad(ami sok tekintetben így is van)akkor elterelik a figyelmedet arról,hogy ők ugyanezt csinálják veled.

2015. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!