Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen összefüggést láttok az...

KZitus kérdése:

Milyen összefüggést láttok az Ézsaiás 55:10,11 és a Jelenések 21:3-5 között?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem, csak olyanok írjanak, akik jártasak a Biblia olvasásában. Köszönöm.

2015. jún. 24. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszol a kérdésedre, előbb én szeretnék kérdezni:

Jelenések 21:1 És láttam új eget és új földet, mert az első ég és az első föld elmúlt, és a tenger sincs többé.


Ezt ti tagadjátok. Miért? Számotokra elragadtatás se lesz, hanem egy homályos magyarázat szerint a régi Földön fognak a földi reménységű tanúk élni, míg az égből fog uralkodni Isten a 144ezer kiválasztottal. Miközben még ezt is írja a Biblia:

Jelenések 21:3 Majd erős hangot hallottam a Mennyből, amely ezt kiáltotta: „Isten otthona most már az emberek között van. Ezentúl Isten együtt lakik az emberekkel, akik népévé lesznek. Ő maga lesz velük, Istenükké lesz,


Köszönöm válaszod.

2015. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!