Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik rendszeresen fórumoztok...

Akik rendszeresen fórumoztok itt (a vallás topicban), akár évek óta, sokan névvel is, mi motivál rá, hogy napi szinten foglalkozzatok ezzel? Más topicokban is aktívak vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én csak ide írok. Most hosszabb idő után jöttem vissza, mert ez a fórum hajlamossá teszi az embert, hogy ugyanúgy eldurvuljon, mint azok, akik valóban szapulni járnak ide, meg kiröhögni minket.


Két dolog miatt járok csak fel: információt szerezni és információt adni.

2015. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
A káros hülyeséget kordában tartani járok ide.
2015. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

micsoda rendész az elvtárs úr, ha csak nem keverem mással el kell szomorírsam, nem sikerült, sőt! Kontaproduktív, inkább hagyd abba a fórumozást akkor kevesebb hülyeség lesz itt...


(elnézést ha esetleg összekeverlek, csak a % alapján...)

2015. jún. 24. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
én az itt lévő emberek miatt, a jó kérdések, jó válaszok, építő eszmecserék, produktív viták miatt. mi tagadás, megszerettem az ide írókat, már hiányoznak is... hol van pl grkaty? szeretem, hogy rávilágítotok, hogy milyen sokfajta nézőpont létezik, nem csak egy sokat tanultam itt, ez úton is köszönöm srácok!!!
2015. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én felvállalom, hogy észt osztani járok ide, ami nyilván valami pótcselekvés. Szoktam a politika topicba is írni, de ott csak felidegesítem magam a sok primitív kérdéstől és a kommentelők... ne is beszéljünk róla. Valláskritikáról is hasonló a véleményem.


Viszont ha valamiről tényleg szeretnék beszélgetni, akkor meg nagyon zavar, hogy nem válogathatom meg a kommentelők színvonalát. EZ nyílván az én kommentjeimre is vonatkozik, de fáj, hogy sose ébrszetek gondolatot, max. csak vitát.


Elnézést, panaszkodtam, de talán ezzel a fentiek is egy kicsit így vannak, csak udvariasabbak nálam.

2015. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jogos a panasz
2015. jún. 25. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!