Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek milyen ez az oldal?

Szerintetek milyen ez az oldal?

Figyelt kérdés

Mennyire hasznos?

[link]



2015. jún. 29. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted... szerintem ez nagyon jó, vannak olyan vallások, amiknél csak addig kérdezhetsz, amíg nem csatlakozol, utánna csak a pódiumról kérdezhetsz... nagyon hasznosnak tartom, csupa jó ember jár ide.
2015. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó elnézést kérek. Nem emeltem ki, úgy értem az általam linkelt oldal. Az a bizonyos apológia.

Egyébként amit a gyk-ről írtál az is nagyon igaz. ;)

2015. jún. 29. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez attól függ milyen szempontból. Természetesen vannak benne használható cikkek, de önmagában ez is csak egy felekezet nézőpontja alapján összeszedett véleménygyűjtemény, amely az adott felekezet álláspontját hivatott megvédeni. Más felekezetekkel kapcsolatosan ezért nagyon sok benne a csúsztatás, a hamis és fals információ.


Üdv. Péter

2015. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!