Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi miért nem hisznek...

Végh András45678 kérdése:

Jehova Tanúi miért nem hisznek az evolúcióban?

Figyelt kérdés
Leginkább Tanúk véleményére vagyok kíváncsi, de minden válasznak örülök:)

2015. jún. 30. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
70%
Mert sötétek, mint az éjszaka.
2015. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak ők nem hisznek benne. Én sem.
2015. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló!Kifejtenéd, kérlek?:)
2015. jún. 30. 19:41
 4/67 anonim ***** válasza:
8%
Nekem csak azzal van bajom, hogy nem jöhetett létre az élet intelligens tervezés nélkül. Ennélfogva léteznie kell Istennek, ami megcáfolja az evolúciót is, hisz minden élőlényt "készen" teremtett, nem közös ősből kifejlődve.
2015. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Az evolúció nem cáfolja meg az intelligens tervezést. Az evolúció az élővilág sokszínűségére ad magyarázatot. Gondolom te sem hiszed, hogy a kutyát is Isten teremtette úgy, ahogy van.
2015. jún. 30. 19:50
 6/67 anonim ***** válasza:
3%
Az élővilág sokszínűségét megmagyarázza valóban, a kisebb változásokra valóban jól alkalmazható pl.: a pintyek esetében a Galapagos-szigeteken. De a pinty mindvégig pinty maradt, nem lett belőle mondjuk ragadozó madár. Ilyen tekintetben szerintem hülyeség ez az elmélet.
2015. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem csak azzal van bajom, hogy nem jöhetett létre az élet intelligens tervezés nélkül. Ennélfogva léteznie kell Istennek, ami megcáfolja az evolúciót is, hisz minden élőlényt "készen" teremtett, nem közös ősből kifejlődve."


És akkor Istent ki teremtette?

2015. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
84%

"De a pinty mindvégig pinty maradt, nem lett belőle mondjuk ragadozó madár. Ilyen tekintetben szerintem hülyeség ez az elmélet."


Persze, hogy nem lett, mert nem volt rá elég ideje. Tovább kéne elszeparáltan fejlődnie a két alfajnak és akkor szépen lassan még tovább kerülnének egymástól a lassan felhalmozódó mutációk miatt.

Vagy szerinted a lónak és a zebrának hogy van közös őse? A kutyának és a farkasnak? A bölénynek és a szarvasmarhának? A mamutnak és az elefántnak? A bálnáknak miért a vízilovak a legközelebbi rokonaik?

2015. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
A pinty tényleg mindig pinty marad, csak maga a fogalom tágul.Egy idő után felosztható lesz nemekre, később családokra és így tovább...
2015. jún. 30. 19:58
 10/67 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinni kell benne, hanem elfogadni.

Mintha elfogadnád, hogy 1+1=2, de azt már nem, hogy 1+2=3. F*ck logic.

2015. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!