Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a sátánizmus...

Mi a véleményetek a sátánizmusról? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Két dolog jutott eszembe. Az egyik egy kis viccszerűség mi szerint Isten és Sátán távolugrásban versenyeznek. Sátán kezdi, nekifut elrugaszkodik, repül évszázadokig, szinte teljes korszakokon át ugrik. Talajt érve veszi észre, hogy Isten tenyerében van.


A másik meg egy aranyköpés: A Sátán, a sátánistákat veri át legjobban.

2015. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 aries 2 ***** válasza:
37%
Hogy nem tudják, hogy mit csinálnak. És hogy nagy eshetőséggel a kárhozatban végezhetik, ahol a Sátán jól megkínozza őket... 38/f.
2015. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
A spirt of eridu az hatalmas kamu! A többit meg nem ismerem. De a Joy of satan, elyisum 666, eridu stb. az mind náci fedőszervezetek és semmi közük a pogánysághoz/ sátánizmushoz.
2015. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Aluliskolázottak babonája.


32/F

2015. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Semmiféle felső hatalom kléztezésében nem hiszek. Sőt semmiben sem hiszek, ami a hitemre apellál. Nekem tudás kell, nem hit.
2015. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Én utánaolvastam, de nem több az egész egy több helyről összefabrikált tákolmány és semmi újat nem mutat fel, csak görcsösen ragaszkodik a kereszténység tagadásához.

25/N

2015. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Lázadó tinédzserek és éretlen felnőttek "szórakozása". Menőnek és félelmetesnek hiszik magukat ettől. Épp olyan, mint "goth"-nak lenni, meg ilyen nagyon dark stílusokat követni. Kemény kisebbségi komplexusok, szorongás, félelmek állnak a hátterében, és így próbálnak kompenzálni.

Ez a véleményem.


26/N

2015. júl. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Lázadó tinédzserek és éretlen felnőttek "szórakozása". Menőnek és félelmetesnek hiszik magukat ettől. Épp olyan, mint "goth"-nak lenni, meg ilyen nagyon dark stílusokat követni. Kemény kisebbségi komplexusok, szorongás, félelmek állnak a hátterében, és így próbálnak kompenzálni.

Ez a véleményem. (nem vagyok keresztény, sem semmilyen hívő...nem érdekel különösebben Isten/Sátán/Menny/Pokol létezése vagy nem létezése)


26/N

2015. júl. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
bocsi a duplázásért, azt jelezte a gép, hogy nincs elküldve az első...
2015. júl. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!