Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Válaszolnátok Jehova Tanúi?

Válaszolnátok Jehova Tanúi?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám Jehova Tanúja....egész nap ilyeneket mond nekem: Elveszel, ha nem tartozol közénk, démonokkal vagy tele, lányod a sátán szolgája

Mindeközben titkon dohányzik, egy kolléganővel kavar.

Szerintetek ez normális dolog?



2015. júl. 7. 10:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

De igen. ha most nem akkor majd később.


Ne feledd, Isten nem csúfoltatik meg, amit vet az ember azt aratja is.


s armageddonig, "élvezheti" a kettős életet.


ezúton is szeretnék elköszönni itt is mindenkitől, a továbbiakban, nem kívánok részt venni abban ami itt történik

kívánok mindenkinek szép napot továbbiakban

2015. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
47%
"Ha a pap szexuális kapcsolatba keveredik férjes nőkkel legfeljebb áthelyezi"Természetesen minden vallásnak meg van a maga bűne,de mi is volt a kiskorúak molesztálásával?Azt mindenképp el akartátok titkolni,igaz kedves Tanuk?
2015. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ez pont más vallásra jellemző, méghozzá igen nagy számban.
2015. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
47%
ja,living, látom, elérted a 13%-ot, ami júdásnak sem jött be. kár, hogy feladod, emlékszem az első hozzászólásodra, az alapján kitartónak és értelmesnek tüntél. adós maradtál pár válasszal, de jössz még te ide, attól nem félek... szép estét neked is.
2015. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
0%
Egy hű Jehova tanúja ilyet nem mond. Tehát ez nem normális dolog! Sajnos nem minden Jehova tanúja ugyan olyan, vannak kivételek is. Ez egyáltalán nem jellemző isten követőire hogy ilyet mondjanak: Elveszel, ha nem tartozol közénk, démonokkal vagy tele, lányod a sátán szolgája.
2015. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

35-s


KÖszönöm....végre egy értelmes hozzászólás mindenféle sértődés nélkül....így kell ezt

2015. júl. 9. 09:11
 37/40 selvian ***** válasza:
0%
Biztosan Jehova Tanúja, vagy csak eljár az összejöveteleikre és annak mondja magát?! Tényleg meg lett keresztelve Tanúként?
2015. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
47%
selvian, pedofilok is ülnek a soraitok között. zugdohányosok is. csúnyán beszélők is. paráznák is. emlékszel a tékozló fiú dvd-re? ott minden megvolt, igaz, hogy csak elképzelt jelenetekből, de én is, és szerintem te is tudsz mindegyikre példát mondani a gyülekezetből. szép tölled, hogy védeni akarod a népedet, külön szép, hogy mindezt kérdésekkel teszed. csak így tovább, remélem sokáig kitart ez a stílusod.
2015. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 selvian ***** válasza:
12%

Azért fontos ez, mert nagyon sokan vannak akik évek óta járnak rendszeresen gyülekezetbe, mégis az olyan dolgokat amiket fel is soroltál, nem tudják letenni, így nem lehetnek Jehova Tanúi, viszont sokan azt látják, hogy persze Ők már X éve oda járnak a Tanúkhoz és egyből rámondják, hogy Jehova Tanúja. Vagy Ő maga vallja magáról, hogy az...


Csak félreértések elkerülése végett kérdeztem rá.

2015. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
12%
Én azt mondom, ne foglalkozz vele, valószínű, h nem meg keresztelet tanú!
2015. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!