Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúinak nincsenek...

Jehova Tanúinak nincsenek testi vágyai?

Figyelt kérdés
öszinteséget várnék
2015. júl. 13. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Hogy ne lenne?

Ők is emberek.

Nekik is kell dugniuk.


Annyira álszent dolog ez a "nem dugunk" törvény. -_-

2015. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

én testi vagyok, eladva a bűn alá. miként pál:


én testi vagyok, eladva a bűn alá. 15 Amit ugyanis véghezviszek, nem ismerem. Mert amit akarok, azt nem cselekszem, hanem amit gyűlölök, azt teszem. 16 Ha azonban azt teszem, amit nem akarok, egyetértek azzal, hogy a Törvény jó. 17 De most már nem én viszem azt véghez, hanem a bennem lakozó bűn. 18 Mert tudom, hogy bennem, azaz a testemben, semmi jó nem lakik; mert az akarat megvan bennem, de hogy véghezvigyem, ami jó, nincs meg. 19 Mert a jót, melyet akarok, nem teszem, hanem a rosszat cselekszem, melyet nem akarok.

2015. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bizony, tele vagyok testi vággyal: mohón kívánok, és vágyakozok.törekszek nem ilyen lenni, kevés, ideiglenes sikerrel.
2015. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 18:23


Gondolom fiú vagy

2015. júl. 13. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
miért? miből?
2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"bizony, tele vagyok testi vággyal: mohón kívánok, és vágyakozok.törekszek nem ilyen lenni, kevés, ideiglenes sikerrel"


szerintem egy lány nem mutassa ki ilyen nyiltan ezt a dolgot

2015. júl. 13. 21:26
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
nem mutatja ki... viszont őszintébbek, nem? te pedig őszinteséget vártál, amint a kérdésed alatt olvasható. én pált idéztem, aki minden bizonnyal fiú volt, de őszinte. meg kell valjuk egymásnak a bűneinket, nem? ki az, akinek nincsennek testi vágyai? az ember jelenleg ezeket nem képes uralni, ráadásul ez a felgyorsult, pénzhajhász, teljesítménycentrikus szexista világ éppen erősíti ezeket a hajlamainkat, semmint csökkentené. igyekszik az ember elnyomni, dehát... ezért várom már a megígért paradicsomot: Végre megfelelhetek majd Istennek... mert tudom, hogy így tökéletlenűl sohasem lehet...
2015. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Vannak nekik,csak elnyomják.
2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tegnap 21:39


Nagyon jól megfogalmaztad.

2015. júl. 14. 08:45
 10/12 Mulder614 ***** válasza:
miért lennének mások? attol hogy a legtöbben a testi vágyaiknak élnek és vannak akik megpróbálnak nem igy tenni...
2015. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!