Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanuinak könnyebb a...

Jehova Tanuinak könnyebb a pártalálás?

Figyelt kérdés
"csak a úrban házasodj" és ha ott nem találod meg?
2015. júl. 12. 20:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

"csak az Úrban házasodj" ez mióta jelenti azt, hogy csak a tanúk között keresgélj????


"csak az úrban házasodj" azt jelenti: csak olyannal, aki hisz Jézusban. legalábbis szerintem. szerinted hol van ebben a kijelentésben BÁRMI UTALÁS egy zártkörű részvénytársaság tagjairól?

Jehováról?

2015. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
28%-os megjegyeztelek,látom rajtad hogy Jehova tanú ellenes vagy,igy inkább nem reagálok az irásaidra..
2015. júl. 12. 20:11
 3/34 anonim ***** válasza:

szerintem egy értelmes, elgondolkoztató kérdést tettem fel, és reagáltál rá. de tévedsz, nem vagyok tanú ellenes, és nem láthatod ezt rajtam.


miből gondolod, hogy tanú ellenes vagyok? a zrt-ből?


csapj már fel egy bármilyen örtornyot, ami a legelsőként kezedbe kerül. első belső oldal, apróbetűs rész alul... wachtower .... inc. az inc, gondolj a monster inc-re: szörny rt. de valójában az inc= zrt


magyarul részvénytársaság, aminek a részvényeivel nem lehet kereskedni a tőzsdén. ilyen pl a zwack zrt is. szóval ez nem sérés volt, te vagy tájékozatlan, ezért meg ne rám haragudj, jó? tanú ellenes, mi? hány örtornyot terjesztettél már el? és meg sem nézed, mi van benne? EZ MINDEGYIKBEN BENNE VAN, 1874 óta... a legrégebbi változatlan dolog... ejnye, ejnye...

2015. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
de: amilyen ítélettel ítélsz, olyannal fognak téged is. te látatlanban elítélsz: lelked rajta.
2015. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
rébuszokban beszélsz
2015. júl. 12. 21:20
 6/34 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? mi a rébusz szerinted? az, ami nem társulati nyelv? tudok örtornyul is, ha neked csak az felel meg.
2015. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
rébusz = egyiptomi fáraók szállítására megalkotott menetrendszerint közlekedő szállítójármű. :-)
2015. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy könnyebb, hiszen rendszeresen járnak a közösségbe, tehát normális társaságba, ahol ismerkedni is van lehetőségük és megvan a közös érdeklődési kör.Tanú ismerősöm is mondta, hogy nem egy tartós kapcsolat született a közösségükben.
2015. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válaszoló! példát vehetnél rólla 28%-os!!!
2015. júl. 12. 22:05
 10/34 anonim ***** válasza:

A 28%-os válaszoló válaszait már én is olvastam, és az jutott eszembe, hogy pont olyan a stílusa, mint a 23-25%-os Jehova Tanúinak, akikkel természetesen nem értek egyet.


Amúgy meg most már tényleg be lehetne fejezni ezeket a Jehova Tanús kérdéseket. Ne foglalkozzunk már velük!

2015. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!