Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az alábbi események megmagyará...

Az alábbi események megmagyarázhatók tudományosan is, vagy jelenthetik Isten létének bizonyítékát?

Figyelt kérdés

[link]

[link] ?pIdx=2


2015. júl. 22. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem ezek egyértelműen Ozirisz, Thor és Enki létét bizonyítják.
2015. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, mi az iróniád oka. Egyértelműnek tekinted Isten létét, vagy teljességgel materialista vagy, és abszolút szkeptikus minden paranormális jelenséget illetően?
2015. júl. 22. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Írja a Biblia, hogy azok is képesek csodát tenni, akiket nem ismer az ÚrJézus. A sátán se hülye ám...
2015. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. Nem vagyok szkeptikus minden "paranormális" jelenséget illetően. Viszont abban szkeptikus vagyok, hogy ezeket a jelenségeket isteni lényeknek (vagy sátáninak) tulajdonítják.
2015. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben van, pont ezért tettem fel a kérdést, hogy a kétkedők adjanak rájuk más magyarázatot. Mert az biztos, hogy a tudósoknak ez nem igazán sikerült eddig, legalábbis az összesre biztosan nem.
2015. júl. 22. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy átolvastam őket, az a baj hogy ezek egyike sem hitelesen alátámasztott eset, vagy egyértelműen hoax.


Lásd a fátimai napcsodát. Ugyanis arról az apróságról megfeledkeztek a történet ihletői, hogy a Napot egyszerre körülbelül az emberiség fele észleli valamilyen formában. Na most ha az hirtelen elhalványul, majd szivárványszínben kezd pompázni, és még mozog is, kizárt hogy mindezt csak egyetlen pontban összetömörült kis embertömeg lássa. Egy ilyen eseményről százmilliónyi beszámolónak kéne lennie a Föld különböző pontjairól, de mégsincs egy sem.


A lancianói csoda résznél még nem is titkolják, hogy egyházi vizsgálatokkal támasztották alá saját maguknak.

Bocsi, de nem volt kedvem hozzá tovább.

2015. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek egyértelműen az IPU létét bizonyítják.
2015. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem igazából a könnyező vagy vérző szobrok érdekelnek. Azokkal mi a helyzet?
2015. júl. 22. 19:09
 9/12 Sanyji ***** válasza:

Kedves kérdező!



Ha olvastad a Bibliát, akkor ilyen kérdést fel sem tennél. Ugyanis ezek a szobrok bálványok. A bálványimádás meg súlyos bűn.

Egyértelműen a Sátán eszközei, hogy sokakat elhitessenek, bűnbe vigyenek és ezáltal elválasszanak az Istentől.

2015. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ezek hatására nem pont Krisztusban kezdenek el hinni az emberek?
2015. aug. 13. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!