Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk! Jézus miért gyaláztáto...

Tanúk! Jézus miért gyaláztátok? Mert amikor teremtménynek állítjátok ezt teszitek Jézus nem teremtmény!

Figyelt kérdés

A Jelenések könyvében Jézus a következőket mondja magáról !

Újabb cáfolat arra vonatkozólag Jézus nem teremtmény !!!



Jel 1,8:


8 Én vagyok az Alfa és az Omega, kezdet és vég, ezt mondja az Úr, aki van és aki vala és aki eljövendő, a Mindenható.



A János Evangéliumba pedig imájában ezt mondja:


Ján 17,5,22:


5. És most te dicsőíts meg engem, Atyám, te magadnál azzal a dicsőséggel, amelylyel bírtam te nálad a világ létele előtt.


22. És én azt a dicsőséget, amelyet nékem adtál, ő nékik adtam, hogy egyek legyenek, amiképpen mi egy vagyunk:


2015. júl. 27. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bizony Janika igazad van!

Ment a zöld kéz..

2015. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyeld meg W.D-t ahogy különbséget tesz a két Alfa és Omega között.

Amikor Jézusról ír kisbetűvel írja amikor "Jehováról" nagy betűvel írja.

Mikőzben a Biblia nem tesz semmiféle különbséget;


Jel 1:7-8

Ímé eljő a felhőkkel; és minden szem meglátja őt, még a kik őt által szegezték is; és siratja őt e földnek minden nemzetsége. Úgy van. Ámen.

Én vagyok az Alfa és az Omega, kezdet és vég, ezt mondja az Úr, a ki van és a ki vala és a ki eljövendő, a Mindenható.


Jel 1:11

A mely ezt mondja vala: Én vagyok az Alfa és az Omega, az Első és Utolsó; és: A mit látsz, írd meg könyvben, és küldd el a hét gyülekezetnek, a mely Ázsiában van, Efézusban, Smirnában, Pergámumban, Thiatirában, Sárdisban, Filadelfiában és Laodiczeában.

Megfordulék azért, hogy lássam a szót, a mely velem beszéle; megfordulván pedig, láték hét arany gyertyatartót;

És a hét gyertyatartó között hasonlót az ember Fiához, bokáig érő ruhába öltözve, és mellénél aranyövvel körülövezve.


Jel 21:5-6

És monda az, a ki a királyiszéken ül vala: Ímé mindent újjá teszek. És monda nékem: Írd meg, mert e beszédek hívek és igazak.

És monda nékem: Meglett. Én vagyok az Alfa és az Omega, a kezdet és a vég. Én a szomjazónak adok az élet vizének forrásából ingyen.


Jel 22:12-13

És ímé hamar eljövök; és az én jutalmam velem van, hogy megfizessek mindenkinek, a mint az ő cselekedete lesz.

Én vagyok az Alfa és az Omega, a kezdet és a vég, az első és utolsó.


A fenti igékben vajon hol van "Jehova" mert én csak egy Személyt "látok". :)

2015. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne Jézus teremtmény, akkor Ő lenne Isten. De akkor kihez szolt volna? Magához? Vagy akkor két Isten van? Abszurd...
2015. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!