Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik István lelkével?

Mi történik István lelkével?

Figyelt kérdés

(ApCsel 7:59)

"Megkövezék azért Istvánt, ki imádkozik és ezt mondja vala: Uram Jézus, vedd magadhoz az én lelkemet!"


István lelke már akkor Jézushoz kerül vagy még várja a feltámadást?



2015. júl. 31. 22:13
 1/8 Roland G. ***** válasza:
100%
Jézushoz kerül,ennyi!
2015. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Roland G. ***** válasza:
100%

Zsidó 12 "Hanem járultatok Sion hegyéhez, és az élő Istennek városához, a mennyei Jeruzsálemhez, és az angyalok ezreihez,Az elsőszülöttek seregéhez és egyházához, akik be vannak írva a mennyekben, és mindenek bírájához Istenhez, és a tökéletes igazak lelkeihez.."


István lelke is itt van a mennyei Jeruzsálemben!

2015. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor a Jehova Tanúi miért tanítanak mást erről?

Ők ugyanis azt hirdetik, hogy mindenki csak armagedon után támad fel.

2015. júl. 31. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt jehova tanúinak tévedéseit/hazugságait olyan hosszan lehetne sorolni, hogy az könyvtárakat tölthetne fel, másrészt testben feltámadni az utolsó ítélet-kor fogunk, mindenki, nem úgy ahogy jehova tanúi hirdetik ,hogy aki nem volt jehova tanúja az végleg meghalt, nem is kell érteni a bibliához, laikusként első olvasásra világos kéne legyen


István lelke Istenhez kerül valószínűleg (hisz nem írja, mi történt vele, de mégis jogosan sejthetjük ,hogy így történt)

2015. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Roland G. ***** válasza:
52%
Nem tudom,nem is érdekel,hogy ki mit tanít,legyen szó a tanúkról,vagy a Pápáról vagy bödönszáj-apostolról stb,engem az érdekel,mi van a KÖNYV-ben!
2015. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Megkövezék azért Istvánt, ki imádkozik és ezt mondja vala: Uram Jézus, vedd magadhoz az én lelkemet!"

Ebben semmi bonyolult, zavaros, nyakatekert rész nincs, ezt nem mai politikusok fogalmazták.. Nem kell a szektákkal foglalkozni. Egy gyönyörű, ragyogó kristály tiszta ima:

Uram Jézus, vedd magadhoz az én lelkemet!

Hogy pontosan mi lesz, minden ember a halála pillanatában megtudja -akkor ott áll Krisztus Pantokrátor előtt.

[link]

Jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!

2015. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jehova tanúi szerint lélek nem létezik.


Neked is szép álmokat, aludj jól:)

2015. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# Roland

"Nem tudom,nem is érdekel,hogy ki mit tanít,legyen szó a tanúkról,vagy a Pápáról vagy bödönszáj-apostolról stb,engem az érdekel,mi van a KÖNYV-ben!"


Csak hogy ezt a bizonyos Könyvet a "bödönszáj-apostolok" írták.

2015. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!