Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő emberkék, milyen a...

Hívő emberkék, milyen a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen a szexuális élteük az embereknek házasság után, de szégyenlem megkérdezni, hogy van-e különbség a hívő és a nem hívő ember szokásai között. Tudom, hogy nem szex központú az egész felfogás, stb., de valamennyire riaszt a dolog, hogy ilyen felfogású ember mellé házasodjak be, igenis ki szeretném élvezni ezeket a dolgokat ha már lehetséges.

2015. aug. 3. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyival had egészítsem ki a kérdező emberkének a kérdését, hogy nektek, ilyen vidéki emberkéknek milyen az életetek így népviseletben járva, mer erre is még kíváncsi voltam mindíg, hogy mire kéne számítanom, hogy ha esetleg vidékre házasodnék be? Kicsit riaszt az a gondolat, hogy úgy Matyó hímzésbe...meg ilyenek
2015. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem szeretnek a hívők szexelni?

Annyi a különbség (akit én ismerek), hogy a hívők jobban tartózkodnak az "egyéjszakás" kalandoktól...

2015. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Gyönyörű.

2015. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ugyan úgy szexelnek mint mások, vannak párok akik mindenféle "érdekességet" kipróbálnak, vannak akik csak elvannak épp mint a többiek :D


az h ne összevissza az nem azt jelenti h ne szexeljél


jehova tanúinak vannak tiltva bizonyos dolgok

2015. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

micsoda??? mármint a tanúknak??? áááááááá, tévedel.


a múltkor is direkt megmutattuk egy vénnek, hogy mit szoktunk, hogy nehogy túlmenjünk az írásokon... nem is volt semmi baj, még segített is kicsit, azt mondta, minden rendben, de ő egyedül nem dönthet, konzultálnia kell egy másik vénnel, így legközelebb ketten nézték, majd összehívták a vének testületét az ügyben, aztán a körzetfelvigyázót is megkérdeztük, aki írt a fiókhivatalba, ott pedig megkérdezték a Vezető Testület Hű És Bölcs Rabszolgát. aztán azt a tanácsot adták, hogy lehet tejszínhab, de csak cukormentes, mert ha nem, mohóságért kiközösítenek. szóval igazán engedékenyek a tanúknál, bármit lehet, amit előrre leegyeztetünk, biza...

2015. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, mármint az elöttem szólónak, minden szava.

A Biblia első könyve rámutat, hogy Isten teremtette az embereket „férfinak és nőnek”. Majd kijelentette, hogy amit alkotott, „nagyon jó” (1Mózes 1:27, 31). Később arra ihlette a Biblia egyik íróját, hogy a következőkre ösztönözze a férjeket: „örvendezz ifjúságod feleségével . . . Kebleitől ittasodj meg minden időben” (Példabeszédek 5:18, 19). Úgy hangzik ez, mintha a Biblia helytelenítené a szexuális örömet?


A tények arra mutatnak, hogy Isten nemcsak az utódnemzés céljából adott nemi szerveket az embernek, hanem azért is, hogy a házaspárok kifejezhessék az egymás iránti szeretetüket és vonzalmukat, és ebben örömüket leljék. Egy bensőséges kapcsolatban lévő férjet és feleséget az együttlétek testileg-lelkileg felüdítenek.


Semmi nincs megtiltva, amíg az mindkét személynek jó és a szeretetről szól, nem pedig valami perverz viselkedésről.


És tapasztalatból mondhtaom, hogy nagyon nagyon jó a szexuális életünk. A férjem sosem volt mással és én sem, mégis első alkalomtól minden fantasztikus volt és azóta egyre csak jobb. Nem hantázok, még én sem hiszem el, hogy ennyirre jó. És a legjobb az egészben az, hogy nincs lelkiismeret furdalásom, mert tudom, hogy semmivel sem szegem meg Isten törvényét.

2015. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Roland G. ***** válasza:

A házasélet egy ajándék,és aki normális és nem bigott hívő,az kiélvezi minden pillanatát,s mivel nincsenek rászorulva a hamisra,mert az igazi az övék,ezért egy igazán elkötelezett keresztény házasélete a legjobb!


:)

2015. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Mi zsákot húzunk magunkra, amin van két luk, és úgy csináljuk, lehetőleg besötétítve dunyha alatt kussolva. És csakis gyerek a cél. Már van is itthon egy rakattal, eltartani nem bírjuk őket, ezért adjuk el a veséjüket, hogy fel tudjuk nevelni a maradékot. Erre számítottál?
2015. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szp72 ***** válasza:

"valamennyire riaszt a dolog, hogy ilyen felfogású ember mellé házasodjak be"


Én sem ajánlanám neked. Ha nem érzékeled a vallásos emberek normálisságát az élet egyéb területein, akkor valószínűleg ezen a területen sem a te normáid szerint alakulnának a dolgok.


A helyes sorrend: szeretet-szerelem-szexualitás. Úgy látom számodra inkább a harmadik a legfontosabb, amiatt aggódsz a legjobban, ott van a legtöbb vesztenivalód.

2015. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hívők és a szexuális élet......... XD
2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!