Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt életetek első szexuális élménye, hogyan történt? Hány évesek voltatok? Csak normális válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

a húgomnak elég szar volt, mert megerőszakolták, vagyis előszőr ő is akarta de aztán ment közbe meggondolta magát de a fiu meg nem, és addigment a dolog, hogy erővel ment bele a hugomba

persze feljelentettük, de mivel nem volt semmilyen bizonyték, sőt a fiu mobilján a hugomtól kapott sms-ek voltak, hogy ő is akarta, ezért meguszta a gyerek


elővigyázatos, ti, azok akik szexelnek és főleg előszőr!

2015. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam. Sokkal romantikusabbnak képzeltem, ahhoz képest elég állatias lett.
2015. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Sajnálom a hugodat, gondolom nehezen tette tùl magát rajta.

#2 Miért lett állatias? Leírhatnád részletesebben.

2015. máj. 31. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
20 és fél voltam Többször kellett próbálkozni, mert nem sikerült az első néhány alakalommal. De türelmesek voltunk mindketten, így viszonylag kellemes volt az első behatolás. Fájni egyáltalán nem fájt, nem is véreztem.
2015. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

17 voltam. Elozo heten szakitottam eletem elso szerelmevel. Okokat inkabb nem taglalnam.

Megismerkedtem az illetovel es szerintem igy utolag visszagondolva csak dacbol csinaltam es egyaltalan nem volt jo. Aztan meg ket evig egyutt voltunk,de az sem volt a csucs. Nem illettunk ossze.

Ha te most keszulsz az elsore csak azt tanacsolnam ne kapkodd el. Nem maradsz le semmirol. Csak olyannal fekudj le akibe szerelmes vagy, mert akkor biztosan szep elmeny lesz. Persze csak akkor,ha kolcsonos a dolog.

2015. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 éves fiatal csinos lány vagyok senki nem hitte el rolam hogy szüz vagyok. Volt egy srác akit 2 éve ismerek mindig tepert de nem mertem vele talizni(igen besz@ri voltam pasizás terén) aztán esélyt adtam neki belezugtam mint a fene. Pár honapja volt ez. Tudta hogy zararban vagyok ezért félhomályt csinált kapcsolt be zenét szoval nekem jo volt. Mivel kellöen figyelt rám egyáltalán nem fájt még kellemetlen se volt. :) persze azota szakitottunk mivel miután megkapott néhányszor, látszodott hogy nem érdeklem igy vége lett. De nem bántam meg hogy vele voltam. Csak rossz érzés hogy ennyire kellettem csak. Ez a rossz abban ha valaki +20 évesen veszti el. A pasi tudja hogy nem "adtam" oda senkinek a szüzességem csak ugy ,és ez miatt ugyérzi bármit megtehet mivel biztos nagyon kötödök hozzá... :/
2015. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 éves voltam, az akkori barátommal. jó, és izgalmas volt akkoriban, azóta volt már jobb is :D
2015. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

17 voltam. Sokáig vártam az igazira,de nem jött. (rólam sem hitte el amúgy senki,hogy szűz vagyok,pedig barátom sem volt addig). Szóval..nem volt még barátom,de tudtam,hogy már nagyon szeretnék szexelni. Elég sok fiút ismerek,rengetegen be is próbálkoztak,de nem éreztem senki iránt sem vonzalmat,kezdtem kétségbe esni,hogy leszbikus vagyok,de mivel a lányok méginkább nem izgattak ezt is kilőttem. Ekkor már végképp nem tudtam mire gondolni. A szexet kívántam,de egy ember sem volt akivel eltudtam volna képzelni. Aztán bumm..megérkezett a tipikus nagymenő gyerek. Ekkor voltam 16.

Bejött a stílusa,mindene. Minden áldott buliba kavartunk,később pettingeltünk. Ordas nagy ribinek képzeltem magam miatta,de megnyugtatott,hogy nem vagyok az. Persze akkor elhittem neki. Titokban tartottuk,senki se tudta.

17 és fél voltam mikor elmentünk egy buliba,szokásos kavarás megvolt,de megfogtam a farkát,a falhoz löktem és közöltem vele,hogy oké nem bírom tovább és elmentünk hozzá.

Nem tudom,hogy a kellő alkoholnak vagy neki köszönhetem,de egyáltalán nem fájt. Az elején óvatos volt,de aztán nem is figyeltünk senkire és semmire mi is átmentünk kissé 'állatiasba' (ahogy az előttem szóló is írta). Aznap este nem is tudom hányszor szexeltünk. Iszonyú jó érzés volt,nagyon felszabadulnak éreztem magam. Reggel hazakisért,se puszi se pá elment.

Bementem a szobámba,aludtam. Mikor felkeltem bőgtem,hogy hogy lehetek ilyen,semmit nem érek már stb. :D

Eltelt 1 hét,nem is keresett,én se őt.

Jött a hétvége,megint buli megint megtörtént,de iszonyú jó volt. És egy így ment jó sokáig. Már eltelt jó fél éve,de a fél város tudta már,hogy összejárunk..aztán azt vettük észre,hogy mikor összefutottunk is "puszi,puszi,csók-csók", kézenfogva sétálgattunk a városban, egyre többször filmeztünk kettesbe, a vad szexből,szeretkezős-összebújás lett.

Most vagyok 19 és azóta összejöttünk és boldog párkapcsolatban vagyunk :)


De senkinek nem ajánlom,hogy egy kalandba veszítse el. Az az érzés amit akkor éreztem kegyetlen volt. Szégyeltem magam nagyon,egy riherongynak éreztem magam.


Remélem eléggé kifejtettem a kérdésedre a válaszom.

2015. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!