Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A többi egyházban is gyűjtenek...

A többi egyházban is gyűjtenek titkos adatokat a tagokról, vagy csak a tanúknál?

Figyelt kérdés

A mostani kongresszuson hangzott el, hogy:" ha megnézhetnénk a hírnökkártyánkat, akkor vajon mit látnánk rajta?" A melletem ülő ezt mondta: De nem nézhetjük meg. Erre rákérdeztem, és kiderült, hogy a vének vezetnek minden tanúról feljegyzéseket, amit a tanúknak NINCS JOGA látni. Erre az adott gyülekezet vénei vezetik fel az akár személyes véleményüket is, és főleg gyülekezetváltásnál, felvigyázó érkezésénél van ennek jelentősége. Ezeket az infókat kaptam, később ezt mások is megerősítették.

Ezek igazak?

Ez normális dolog? Úgy értem, törvényes?

Mi alapján tehetnek ilyet?

Más vallásoknál is van ilyen?


Én belegondoltam ebbe, ha az egyik vénnek beszólok, , ELLENŐRIZHETETLENŰL BELEÍRHAT, és még csak jogom sincs látni? Biztos, hogy a tanúk nem orwell könyvét tartják az alapműnek????


2015. aug. 13. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Na majd jön vankó és fehér szappan, azt majd kapsz.
2015. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem félek az indiánoktól.
2015. aug. 13. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a személy aki azt hiszi magáról, hogy szabad, hazudik saját magának. Ki kell lépni ebből a vallásból amig nem késő.
2015. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
más szektáknál is van pl a scientológusokkal elég csak szóba állni máris rengeteg adatot megszereznek, de ha a történelmi egyházakra gondolsz rájuk ez nem jellemző
2015. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek titkaim, így nem zavar :)
2015. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a titkaidról, hanem titkos adatgyűjtésről van szó. Amiknek egyébként sokszor köze nincs a valósághoz, egy vén szerint pl te lehetsz szélsőséges öltözködésű azért, mert nem kizárólag fekete vagy barna nem mintás nyakkendőt hordasz. Vagy lehetsz lázadó szellemű, mert a fodrász elrontotta a hajadat hátul, és te ne is látod, de a vén már beírta róllad, hogy lázadó szellemet akarsz meghonosítani a gyülekezetben a szélsőséges hajviseleteddel. Messze nem a titkokról szól a kérdés...
2015. aug. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!