Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szüleim vallásosak, de én nem...

Asdnoname kérdése:

Szüleim vallásosak, de én nem vagyok, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem vagyok vallásos, részt se veszek semmi templom se semmi, és ezt szüleim tisztelik, hogy ne mvagyok az nem zaklatnak vele, tehát a családban úgy ahogy megvan a béke ,hogy ők azok én nem, de a barátaim körébe kiderült ez az egész, hogy szüleim azok, és ezért most én vagyok elítélve, azt hiszik hogy én is az vagyok közbe tényleg nem, tehát én nekem közöm sincs ehhez, de én vagyok a s..r, szerintetek mit tegyek? Rendesen cigizek, iszom, élem az életem. De nem értem miért vagyok elítélve?

2015. aug. 16. 17:39
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Rendesen cigizek, iszom"


A szüleid meg rongálják a renomédat azzal, hogy kispolgári, konformista életet élnek. Ej, az élet nehéz.

2015. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
birkaszellemű vagy. ne menj a nyáj után, mert csupa birkabogyó leszel. ne hagyd, hogy vezessenek, álj ki a nyájból, meglásd, egyböl észervesznek a lányok. ne cigizz, ne igyál rendesen. költsd a pénzed másra, mondjuk nyiss egy bankszámlát, és gyűjtsd ott. köszönd meg a szüleidnek, hogy felnevelnek, azoknak, meg akik gúnyolódnak rajtad, köszönd meg, hogy elmondták, hogy nem a barátaid. jobb az öszinteség, jobb megtudni, hogy nem magadért szeretnek, hanem azért, hogy követed őket.
2015. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
élem az életem- aha persze
2015. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen szakadj le a barátaidnak nevezettekről.
2015. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Roland G. ***** válasza:
69%

A vallás rossz dolog.Egyszer valaki ezt mondta:Isten nem vallást teremtett,hanem életet!

Én keresztény vagyok,úgyhogy lehet,hogy elsőre ellentmondásnak tűnik,de Jézus életet hozott számunkra,nem vallást,meg szabályrendszereket.


Üdv!-Roland

2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mekkora f...ok a "barátaid"


szerintme kötekedj visza, az egyiket nyomorékozd le mert zsemüveges, a másikat buz...zd le ha élénk színű ruhát visel stb

2015. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kb ők voltak az életem, velük lógtam minden este, bennük volt meg a bizalmam és fordítva is, sok utcai balhénál kitartottunk egymás mellett, mint egy család... de szerintem én kifogok hullani és kb ebbe belegondolni olyan kb, mintha egy hatalmas épület hirtelen össze omlana, kb élni sincs kedvem, sokáig építettem egy ilyen baráti kört, de hirtelen őket is elvesztem... lehet elköltözök inkább itthonról nővéremékhez az ország másik végére vagy nemtudom, de ha ez nem oldódik meg akkor az egész város idővel megtudja (50ezer fő város) és én meg eléggé ismert ember vagyok itt, meg elég sokan tisztelnek, és nagy kapcsolataim vannak...
2015. aug. 16. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

just 'an ada mutha fucka...


a csordáért való verekedés nem barátság, ha egy ilyen dolog miatt szívják a véred akkor nem voltak a barátaid sosem


sokan megélnek hasonlót, pl éretségi után, rájönnek h most h már nincs suli az eddigi "barátaik" kb 10%-a ha érdeklődik utánuk

2015. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hova jut a világ, komolyan... Ha valaki hisz Istenben rögtön kiutálják :D

Nehogy már neked kelljen mentegetőznöd, hogy "Isten ments, hogy vallásos legyek". A szüleid azok, Te nem vagy az. De nehogy már a szüleid miatt "szégyenkezz", akik csak eddig jutnak el, azok nem a barátaid. Sőt, én talán azt is sajnálnám, hogy ismerem őket.

2015. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Okos vagy te a magad módján kérdező. Jól látod, a hasonlat rendkívül pontos. Olyan, mintha dőlne össze az épület, amely eddig otthonod volt. De rémületedben nem gondolkodsz tovább, nem nézel körül. Ha az épület összedőlt, talán nem is volt olyan stabil. Hiszen az első szellő romba döntötte. Ha körülnézel, a világban ezrével látsz másik épületeket. És esetleg sokkal stabilabbak.

Na jó, az előző minden zegét-zugát ismerted. Ezeket meg nem. És nem vágysz felfedezésre? Nem szereted az újat megismerni? Légy nyitott, engedd be az új szeleket. Hiszen az vagy, gondold meg. A szüleid és te jól elviselitek egymás másságát, ettől még szerethetitek egymást. Most mi történt? A haverjaid nem viselik el a másságot. Még azt se veszik észre, tényleg más-e. Vannak sokkal jobb minőségű csoportok. Keress egy másikat, be fognak fogadni, hiszen alkalmas vagy rá. Ebben te is megbüdösödsz, mint a romlott sonka közé tett jó.

2015. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!