Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan változtassak?

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
A barátnőmet 3x megcsaltam, egyszerűen nem tudom mi az a tiszta szeretet és nem tudom limitálni magam, minden hétvégén iszok és dohányzom, egyik keresztény ismerősömet megbántottam amikor azt mondtam rá az összes keresztény agymosott, és közöltem vele hogy szerintem mindenki Isten. Előző hétvégén rengeteget ittam, vasárnap végig fájt a fejem. Hétfőre sem múlt el, sőt szerdáig nagyon rosszul éreztem magam. Tegnap nagyon depressziós voltam és megint elmentem inni haverokkal és csak még rosszabb lett, ma már a sírás is rámjött.
2015. aug. 22. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Alkoholelvonó, az ilyen barátok mellőzése, megfelelő társaság keresése, munkával való elfoglaltság. Akár a ház körül.

Nincs más út, és nem könnyű. Erős elhatározás és akaraterő nélkül nem megy.

2015. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menjél el ma is inni velük. ha megunod, kezd el olvasni az evangéliumokat. 1 kör árából megvan.
2015. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Mondd el a barátnődnek, ne rejtegess semmit! Lehet, hogy ki fog dobni, de jobb vállalni a következményeket, mint dugdosni valamit és a lelkiismeretfurdalás miatt szenvedni.


Ha meg jön a késztetés, hogy inni kéne, gondolj a másnap sz@rára és maradj csendben! Ha hívnak a haverok, maradj csendben! Ha megkeresnek és kérdeznek, maradj csendben! Ha hülyének néznek, maradj csendben!

2015. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, akit mélyebbről húzott vissza Jézus, szóval neki nincs lehetetlen. Csak épp a megmentést az embernek kell akarnia. Én a helyedben akarnám.
2015. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy eléggé értelmetlen a kérdés is, de minden szó amit ide írtok segít. Tényleg köszönöm bármiféle szavakat. Hálás vagyok.
2015. aug. 23. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jézusnak van hatalma megbocsátani a bűnöket.

Ismerd meg őt az evangéliumokból, őt hívd segitségül és őt kövesd ha azt akarod, hogy jó dolgod legyen és szabad légy.

Engem is ő szabaditott meg minden romboló függőségből. Sőt mi több a pokoltól is. Jézus valóságos. Istennek a Szentje. Látja a megtört szívűeket. A tiedet is be akarja kötözni. Azért jött, hogy a bűnösöket megmentse.

2015. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkitől, szakítottam, és megpróbálok jól cselekedni a jövőben. Mindennap imádkozom és köszönetet mondok az univerzumnak és Jézusnak.
2015. szept. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!