Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények szerint miért...

A keresztények szerint miért bűn a szex? És az önkielégítés is tiltott?

Figyelt kérdés

Szeretnék jó keresztény lenni. Sajnos sokat nem tudok a vallásról, ateista családban nőttem fel. Próbálkoztam magamtól megvonni a szexualitást, de egyszerűen nem megy. Talán azért, mert nem értem a miértjét. Tudnátok segíteni?

21/N



2015. aug. 27. 14:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Lucifernél valami nagyon elpattant pedofília fronton.
2015. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Én csak példának írtam, de egyesek rágerjedtek néhány megjegyzésemre...:P
2015. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
"Tudnátok segíteni?" Persze, szexelj velem, vagy engem önkielégits. Hmm, de akkor önelégült leszek, vagy nem. :-)
2015. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Lucifer-666, Én ertem, hogy kicsit rágerjedtél a témára, de nem a legjobbb helyen fejtetted ki.
2015. aug. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Luci, nem vetted figyelembe az emberi méltóság kérdését. Nyilván számodra is vannak olyan dolgok, amelyeket nem tennél meg egy embertársaddal. Mit szólsz a következő videóhoz?

[link]

2015. aug. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Fú, ezt nem mertem megnézni.
2015. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Pedig nem vészes. Van benne egy nem túl gusztusos rész, de elmegy. Inkább az a probléma ezzel a videóval, hogy beteges. Olyan értelemben, hogy abszolút nem egészséges és veszélyes. Ez már nem az élvezetet szolgálja. pl. hogy a nő keze lüktet a másik hasánál, annyira felnyúl neki a fenekén. Amit szintén betegesnek tartok az a kakis szex vagy a durván megkínzós.


Amúgy ha szóba jött a az emberiméltóság, azt hogyan definiáldnád? Ha az mondanám, hogy Jézus a Bibliát olvassa nagy dolog közben, tuti hogy nagyon sokan provokációnak vennék. Pedig semmi rosszat nem mondtam vele.

2015. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Egyébként ha valaki kívánja a kínzást, nem hiszem, hogy az az emberiméltóság ellenei bűncselekmény.
2015. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

De ez már deformált lélekre, érzelmekre vall. Degeneráció-visszafejlődés. Ez természet ellenes. Persze , ha valakit sokat vernek, van, hogy hiányzik neki, de ez nem normális.

Az embert lehet programozni, ilyenre és olyanra is. Ahogy mondják, ha sokat hangoztatják a hazugságot, azt elhiszik, már-már igazsággá válik.

2015. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Sajnos mind tudatlanul születünk a világra. Ezért vagy elhisszük amit mondanak, vagy tapasztalunk...


Milyen az egészséges lélek?

2015. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!