Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a dolog valasz lenne a...

Ez a dolog valasz lenne a tavalyi imaimra?

Figyelt kérdés
Tavaly telen volt egy baratom, szetmentunk, mert kiszeretett belolem. En nagyon szerettem, azert konyorogtem, hogy ha egymasnak lettunk teremtve, akkor erezzen o is ugy, ahogy en, vagy az en erzeseim muljanak el. Idokozben sokmindenen keresztulmentem, nemreg az ex ujra elkezdett kozeledni hozzam, tegnapelott talalkozot kert es elmondta, hogy szeret. A gond csak az, hogy en mar nem biztos, hogy ot akarom, nem erzek iranta semmit.
2015. aug. 29. 10:58
 1/5 Roland G. ***** válasza:
100%

Szia!Ha már nem érzel iránta semmit,akkor milyen imaválasz lenne ez???Isten elkésett???

Nem! :)

2015. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

@


És miért ne késhetne Isten, ha úgy látja jónak?

Mert Roland G. megtiltotta neki?

:D

2015. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos, nem tudom, de ugy gondolom, hogy nem lehet veletlen, hogy ismet keres. Egyszeruen nem hiszek a veletlenekbe.
2015. aug. 29. 13:50
 4/5 Roland G. ***** válasza:
100%
Úgy értettem,hogy ha már nem szereted,akkor Isten nem erőszakolja rád azt,amit régen kértél és akartál,most pedig már nem.Ha viszont szereted,akkor lehetséges,de ezt egyedül te érzed belül!
2015. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Isten vagy az érzéseid vezetnek a párválasztásban?

A nők szerintem ezekben a dolgokban annyira szeszélyesek, hogy az Ige is megengedi, hogy ahhoz menjen férjhez a nő akihez AKAR. (Csakhogy az Úrban)


1Kor 7:39 Az asszonyt törvény köti, míg férje él, de ha férje meghal, szabadon férjhez mehet, akihez akar, csakhogy az Úrban.


Ha válasz lenne is a tavalyi imáidra, Isten akkor sem fogja bekorlátozni neked, hogy csak hozzámehetsz férjhez, hanem ahhoz akihez AKARSZ.

2015. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!