Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van olyan mise vasárnap,...

Megadeth18 kérdése:

Hol van olyan mise vasárnap, ahol jófej nagyon a pap, és izgalmas prédikációt tart? Lehetőleg nem este.

Figyelt kérdés
Olyan misét keresek lehetőleg Budapesten, ahol a pap nem arról magyaráz végig, hogy Jézus meg Eukarisztia, hanem izgalmas sztorikat mond, és aztán ezt párhuzamba hozza az evangéliummal. Szóval olyan, amire szívesen megy az ember.

2015. aug. 29. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Hát én nem tudom , mert nem vagyok nagyon járatos ebbe. De azt hiszem egy pap nem IZGALMAS prédikációt szokott tartani.
2015. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pesti, ilyen papot Pécsről és környékéről tudnék mondani, többet is. :)


Pesten szerintem Pál Feri atya lehet ilyen, de őt konkrétan misézni ég nem hallottam, csak néhány előadását ismerem.

[link]

2015. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* ég = még
2015. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Pál Feri tényleg jó fej.
2015. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak római katolikus szertartás az érdekes?


Ferenciek terén lévő ferences templomban van 2 pál atya is, a fiatalabbra érdemes rájárni

2015. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pál Feri sajnos csak esti misére van beosztva, amikor legutóbb néztem.
2015. aug. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!