Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bibliát jól ismerő, gyakorló...

Bibliát jól ismerő, gyakorló hívő HÁZAS ember tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Házasként szerelembe esés a téma,(nem a házastárs) nem értek dolgokat.

Nem történt semmi, - majd leírom - de a hasamba mintha tőrt forgatnának, stb. Nagyon nehezen bírom ezt az egészet. Tudnék valakivel erről "beszélni" rövid időn belül? privi leginkább. Köszi!

Tényleg nagyon kész vagyok. A döntésem nem kérdés, NEM ez a kérdés, hogy én nem török házasságot, hanem a kivezető út, stb.


2015. szept. 7. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik felekezethez tartozol (nekem nem is fontos, tehát nem kell rá válaszolnod) de nincs ott senki, akivel ezt meg tudnád beszélni?


Az szerintem nagyon gáz, hogy inkább kérsz segítséget ismeretlen idegenektől, mint a saját papodtól, lelkészedtől, pásztorodtól, gyülekezetvezetődtől (nem tudom nálatok hogy hívják).

Ő azért vannak, hogy ilyen esetben segítséget nyújtson a Biblia tanításával összhangban.

Nem bízol meg benne?

2015. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

gyorsan van válaszra szükségem, korlátozottak a lehetőségeim..térben és időben, tök egyszerű: tele vagyok gyerekkel, és mire eljutok egy ilyen beszélgetésig én bekattanok, ha nem beszélhetek erről élő emberrel. Ennyi.

(a férjemmel már beszéltem, nem nyert...)

2015. szept. 7. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kísértés. Gondolom van az életedben olyan terület, ahol tudott támadni a sátán, és az a gyenge pontod. Mindig azt használja ki, hogy szétszakítsa a családot, mert annak az egysége nagyon fontos és összetartó. Szerintem először fogalmazd meg mi az az életedben, a házasságodban, ami behozhatta ezt és sok ima.... A másik pedig, tudatosítsd magadban azt, hogy a másik csak egy illúzió, a vágyaid kivetítése, nem más. Keresd meg a rossz oldalát.
2015. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 KZitus ***** válasza:
0%

Szia


"tele vagyok gyerekkel," -ez nem józanít ki? Velük mi lesz? Szerinted ők milyen tanácsot adnának neked? (ha tehetnék!)

2015. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz. Este jövök vissza,felelek.
2015. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Kzitus az ítélkezés bajnoka, akinek a szektája még Jézust is kiközösítené. De ő is ebben a szellemben él, nem sok köze van Jézushoz.
2015. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg én nem tudok sokat segíteni, mert neked mint nőnek szerintem csak arra van szükséged, hogy valaki meghallgasson. Én férfiként meg megoldásokat akarnék mondani, hogy pl. főzz egy jó vacsorát a férjednek, és szexeljetek egy jót, az segíthet. De a nők a férfiak "megoldásaitól" a falra másznak. Mint mondtam, nem hinném, hogy neked megoldások vagy kivezető utak kellenének, szerintem te csak ki karod önteni a lelked.
2015. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kzitusnál én is éreztem ezt, nagyon kemény!

A megoldás: illúzió!

Totál semmi köze a valósághoz, a csekkek befizetéséhez, a közös gondokhoz, semmi de semmi köze ehhez, hogy két ember steril, gond nélküli közegben, gyereksírás nélkül az azonos intellektuális érdeklődésük és a közös hang megtalálása miatt vonódik egymáshoz. Ez a nulla, a nulla!

Semmi köze a való élethez.

Köszi!!! Ennyi, már szinte teljesen ki is józanodtam!

2015. szept. 7. 16:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Kzitus: hogy a gyerekei milyen tanácsot adnának???? Jóég, melyik szülő kér a gyerekétől tanácsot a házasságával kapcsolatban, pláne ha még kicsi? Gondolkozni kéne...


Nem vagyok házas, szóval túl sokat nem tudok segíteni, talán annyit tudok mondani, hogy gondolj arra, milyen fontos neked a családod, a férjed, a gyerekeid, és hogy ezt soha nem dobnád el magadtól senki kedvéért! Idézd fel, mik voltak a szép pillanataitok együtt. Ha van valami gond a házassággal, azt beszéld meg a férjeddel, ha már keresztény házasságban éltek, akkor biztos neki is fontos, hogy találjatok megoldást.

2015. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: a sátán az illúzió nagymestere és ki lehet szűrni, hogy mi az, amit Isten ad és mi az, ami a sátántól jön, ehhez kell olvasni a Bibliát, bár az beszélni is szokott hozzánk.

Mivel a hűség nem volt veszélyben, ezért az érzelmeidre lett hatva, hátha úgy távolabb kerülsz a férjedtől, viszont más is ugyanolyan büdöset khm... csinál a vécébe, különbség nincs köztük. :)

Képzeld el a másikat taj részegen hányás közben, miközben még hasmenése is van, az pedig a nadrágjába megy. Tetszik még? :))))

2015. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!