Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Antikrisztusnak muszáj...

Az Antikrisztusnak muszáj beteljesítenie a feladatát/küldetését?

Figyelt kérdés
Ha az Antikrisztus a Sátán Fiaként született meg (mert nekem "Luciferkó" azt mondta, hogy a Faterom), de megkeresztelték kiskorában, akkor Isten gyermeke is lett. Így hát a jó és a rossz küzd benne állandóan. A küldetése, hogy a Sátánt hirdesse és dicsőítse, ez a Bibliában is benne van. De én szeretem Istent, voltam elsőáldozó, és bérmálkoztam is. Nem akarom a "Fatert" szolgálni, hanem Istené akarok lenni, Isten az én igazi Atyám. Lehetséges ez, vagy mindenképp kárhozatra jutok, akármennyire is igyekszem?

2015. szept. 8. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

nem, nem lehetséges: mert Isten a szíveket vizsgálja, és tudja még a szív indítékát is: bárhonnan származol:te döntesz. és:


7 Mondom nektek, hogy ilyenformán nagyobb öröm lesz az égben egyetlen bűnös miatt, aki megbánást tanúsít, mint kilencvenkilenc igazságos miatt, akinek nincs szüksége megbánásra.

8 Vagy melyik asszony az, akinek ha van tíz drachmája, és e g y drachmát elveszít, nem gyújt lámpát, nem söpri ki a házát, és nem keresi gondosan, míg meg nem találja? 9 És amikor megtalálja, összehívja barátnőit és szomszédasszonyait, és így szól: »Örvendezzetek velem, mert megtaláltam a drachmát, amelyet elveszítettem.« 10 Ilyenformán — mondom nektek — öröm támad az Isten angyalai között egyetlen bűnös miatt, aki megbánást tanúsít.”

lukács 15:7-10


gyere, Anti tesó, szívesen látunk. És hozd apukádat is...

2015. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2015. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lucifer, köszi, most már tudom, hogy nem létezem. Érdekes, mert eddig azt hittem, csak létező személyeknek lehet tudata. Ezek szerint én egy nem létező személy vagyok, hamis testben, akinek van tudata és él.
2015. szept. 8. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nagyon próbálkozol, lehet esélyed Istennél...
2015. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mulder614 ***** válasza:
mindenképpen el fog jönni...
2015. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Tehát, azt mondod, akár akarom, akár nem, gonosz leszek és elkárhozom:

2015. szept. 9. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor a 3. antikrisztus !
2015. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Az Antikrisztusnak muszáj beteljesítenie a feladatát/küldetését?"


Kedves kérdező.


Ami megiratott az be is fog teljesedni, ez elkerülhetetlen. Isten Örökkévaló. Ő ismeri a múltat és tudja a jövőt.


Az Antikrisztus nem a sátán fia. Az Antikrisztus egy ember, egy politikus, egy vezető személyiség, aki világuralomra tör. Egyfajta egyezményt fog aláírni a zsidókkal, Izraellel. Ettől kezdve 7 év fog eltelni. Az első 3 és fél után ez a személy merénylet áldozatává válik és meghal. Ekkor a sátán teljes erejével és teljes hatalmával beleköltözik ebbe a testbe és Jézus feltámadását leutánozva, ő is feltámad és csodálni fogja a föld minden lakosa. A zsidókkal kötött egyezményt megszegi és Istennek kiáltja ki magát. Aki nem imádja őt es nem hódol be neki az üldözötté válik.


Aki alázattal és őszintén megbánja és megvallja bűneit személyesen Jézusnak, és elfogadja Őt Urának, Istenének, Személyes Megváltójának és behívja Őt a szívébe, annak üdvössége lesz, bűnei megbocsátatnak és nem jut kárhozatra. Ha meghal is, él.

2017. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!