Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallasos lanyok, megbantatok...

Vallasos lanyok, megbantatok hogy lefekudtetek a parotokkal hazassag elott?

Figyelt kérdés

Van egy baratom akivel nagyon szeretjuk egymast es mar tobb mint egy eve vagyunk egyutt, de meg nem tortent meg. Egyre tobbszor gondolok arra hogy neki adjam magam,de mivel vallasos csaladban nottem fel,attol tartok hogy megbantanam Istent evvel.

Mi a velemenyetek? Nagyon orulnek,ha par tanaccsal segitenetek donteni. 22\L



2015. szept. 23. 17:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%
Én csak azt bántam meg, hogy megengedtem neki az anált.
2015. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
44%
Hogyha biztos vagy abban hogy későbbiekben a férjed lesz akkor én lefeküdnék vele és nem is gondolom hogy utánna megbánnád.Isten nem fog ezért haragudni.Ha megteszed azt kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bűn az életedben amit elkövetsz!
2015. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kedves masodik,koszonom szepen a valaszt. Hat hosszutavra tervezunk mindketten,de meg nem kerte meg a kezem.
2015. szept. 23. 18:07
 4/33 anonim ***** válasza:
42%

A helyzet az, hogy nem feltétlenül következik abból, hogy vallásos családban nőttél fel, az, hogy vallásos vagy. Másrészt nem tudom melyik vallás tanítja, azt, hogy Isten valami emberféle lény, akit meg lehet bántani. Tehát Isten nem egy szakálas bácsi, aki nézz téged a felhők közül az angyalokkal körülvéve, és ha valami rosszat tesszel akkor könnyes lesz a szakálkája, amit majd meg kell szárítani.


A szexualitás egy olyan dolog, amit a pároddal közösen kell felfedezned, hogy a lehettő legjobb legyen.

2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem érdemes várni.:) Én még csak 16 vagyok, nekem egy majdnem egy éves kapcsolatom van. Tudom, hogy pokoli nehéz, de muszáj kitartani. Mert így egy hatalmas beteljesedés lehet a házasság.

Melyik felekezethez tartoztok?

2015. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
18%
Isten örül annak, hogy ti őszintén szeretitek egymást. :)) Ha úgy teszitek meg, hogy nagyon szeretitek egymást, nem lesz semmi baj. Isten látja a szereteteket, és tudni fogja, hogy nem fogjátok egymást kihasználni. :)
2015. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%

Két dologot lehet megbánni.


-Az egyik, hogy ezt a férfit választottad.

Ez esetben célszerű végig gondolni majd, hogy akkor miért választottad és mit veszítettél, miért alakult így.

-Hogy nem vett feleségül sokkal hamarabb.


Azon nem lehet mit megbánni, hogy szeretsz valakit és még jól is éreztétek magatokat.

2015. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!
2015. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :) #5os, Adventista vagyok :)
2015. szept. 23. 21:28
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Én azt bántam meg, hogy vártam. Hamarabb kiderült volna, hogy szexuálisan nem illünk össze.
2015. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!