Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hogy jutott ki külföldre?...

Ki hogy jutott ki külföldre? Hova? Még mindig ott éltek? Megbántátok?

Figyelt kérdés

Az én sztorim egészen vicces, de mindenesetre 6 hónapja vagyok Németországba, van munkám és minden ok:)

Szóval azt hiszem én nagyon nem bántam meg;)


2011. jan. 27. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem válaszolok, de te hogy jutottál ki?:)
2011. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor Nemetorszagban eltem, utana az USA-ba koltoztunk. Nemetorszag nem jott be, az USA igen, de egyiket sem banom termeszetesen. Nemetorszaghoz is fuzodnek szep elmenyeim a ferjem miatt (a ferjem amerikai, igy jottem ki).


Mi a te sztorid?

2011. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát ha tényleg kiváncsi vagy:)

Nyáron kezdődött az egész:)

Unatkoztam meg minden, hát gondoltam keresgélek az interneten beszélgetőtársak után, csak úgy hobbiból, gyakorolni az angolt.

Találtam egy tök helyes pasit, argentínából, gondoltam miért is ne...:)

Felvettem, de először szóba se akart velem állni...Aztán valahogy elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy német csak el van írva az adatlapja:)

1 hónapon keresztül szinte éjjel-nappal internet, webcam meg minden.

2 hét után közölte velem, hogy ő szerelmes belém, ami kicsit fura volt, de én is így voltam vele, nagyon szimpi volt.

Aztán kitalálta, hogy mi lenne, ha kimennék ősszel 2 hétre meglátogatni, el is jön értem autóval.

Hát tényleg megtette.Aztán kinn ragadtam, hátrahagytam mindent, úgy gondoltam ez egy isteni lehetőség:)

Persze lehetett volna sorozatgyilkos is, de gondoltam, aki ennyi pénzt kidob, hogy találkozhassunk, az nem megölni akar:)

Szóval bátraké a szerencse:)

Nem beszéltem szinte semmit németül, amikor kijöttem, utáltam a nyelvet.Mondanom sem kell azóta imádom:)

Minden papíromat segített elintézni, és munkát is kaptam 2 hónapon belül:)

Remélem ez még sokáig így is marad:)

21/L

2011. jan. 27. 20:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, hát ez nagyon menő!!! Irigyellek. A szüleid mit szóltak hozzá? Nem volt sulid, ami miatt nem mehettél?
2011. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagy szerencse hogy anyum ilyen megértö, mindenben támogatott:-)

Sulim tulajdonképpen volt, okj-s képzés, de ezt amúgyis csak azért csináltam, mert nem tudtam mit kezdeni magammal:-)

Szóval otthagytam,itt jobb lehetöségeim vannak:-D:-)

Ha belejövök a nyelvbe, majd itt suli:-)

2011. jan. 27. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Még nem jutottam ki és amíg nem lesz tökéletes az angolom, nem is fogok szerintem. Gondolom tudod, hogy szerencsés vagy, ezért nem írom le, remélem ez így is marad. :D

Némettel annyi a gondom, hogy kifejezetten taszít a nyelv, szóval annyira zavar és idegesítő is, persze nem tehet róla senki, ez egy nyelv amit több millióan beszélnek, nem tudom te hogy vagy vele, nekem az angol jobban tetszik hangzásilag meg mindenhogy.


Egyébként nem unatkozol, hogy itt gyakorizgatsz? Van kivel beszélgetned aki magyar? Ha nincs, akkor írhatsz e-mailt, bár szerintem feltalálod magad ott. (vagy mégsem?) :)

2011. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csak melóban unatkozok:-)

És amúgy teljesen egyetértek, nekem is az angol a favorit, a barátommal még mindig úgy beszélek, és már nagyon belejöttem, sokkal könnyebben és gyorsabban megy:-)

De azért a németet is kezdem megszeretni;-)

Egyetlen hátrány, hogy a "barátok" igen csak elmaradoztak:/

Na de sebaj, még így is megérte;)

Ha gondolod tényleg írok:-)

2011. jan. 31. 20:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Melyik oldal is volt ez? Bocsi, de érdekel a dolog... Csak maga az ismerkedés... Most kezdtem el levelezni egy némettel... Milyen oldalon ismerkedtetek meg?


Sok sikert:)

2011. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy tanulod a nyelvet? Sok német beszél angolul a közeledben?
2011. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:44 vagyok


Okés írj, én nem tudtam mert nincs kint az e-mail küldés nálad. :)

2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!