Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok mi a véleményetek...

Katolikusok mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Kizárólag keresztények véleményére lennék kíváncsi.


A felsorolt prédikátorszerűségek közül Joyce Meyert szoktam hallgatni eddig nekem nem tűnt fel semmilyen félre beszélése de most ez a videó elbizonytalanított bár a pápát is ide veszi pedig a bibliában írva van:

"Péter vagy, erre a sziklára építem egyházamat, s az alvilág kapui sem vesznek rajta erőt."



2015. szept. 27. 23:02
1 2
 1/11 Clark Kent.. ***** válasza:

Gyerekkoromban katolikusnak kereszteltek, ettől katolikus leszek? :D


A viccet félretéve, hol a videó, és mi a kérdés? A bibliai idézet egyébként a (Mt 16,18) szakasz, ami az ókori keresztény tradíció szerint a péteri primátusságra vonatkozik.

2015. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A hit a kőszikla, nem Péter. Egyetlen egyház van, az pedig Krisztus egyháza és a hitre épül. Videót pedig nem látok
2015. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe... videó sehol. A katolikusokhoz intézett kérdésre pedig csak keresztények válaszoljanak. Gratulálok a kérdezőnek!
2015. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elnézést mindenkitől, este már szét voltam csúszva gondoltam felteszem a kérdést és holnap jól megnézem a válaszokat.


itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=aJB_0ZOSgL0

2015. szept. 28. 13:43
 5/11 Clark Kent.. ***** válasza:
48%
A kőszikla Péter, nem pedig a hit. (Az arám szövegben egy egyértelműbb, mint a görögben). Az ókorban is így értelmezték, azért ők csak jobban tudták, hiszen közelebb éltek a szöveg leírásához is.
2015. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Clark Kent-nek:Mi a véleményed az oldalon/4 bejegyzesen lévő videorol?
2016. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintèn ez a videó ha igy igaz ahogy van,ketszer nèztem meg de nemán maradtam a règi önkènyes hagyományokra èpitett vallásokkal szemben.Jelen esetben 1700 eves règiseggel rendelkező katolikus vallás.

Szerintem nemvolna olyan fájdalmas ha előről kezdenè, nevet cserèlne es 2016-tol indulna egy tökèletes biblián alapuló tanitással,elfelejtve a multat es fájdalmait.

2016. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves fórum társaim kérlek a 4 bejgyzésen lévő videót értékeljük ki!!!
2016. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Clark Kent mgkérlek a 4 bejegyzésben lévő videót magyarázd meg.

Köszönöm.

2016. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert pap, ha ember volna nem bántalmazná
2016. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!