Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te mint hívő ember szívesen...

Te mint hívő ember szívesen vennél részt bizonyos küldetésekben?

Figyelt kérdés
Például ha lenne lehetőséged rá szívesen leszállnál a Holdra vagy más szilárd felszínű égitestre hogy ott kutass vagy kikapcsolódj? Akár igen hosszú ideig is? Vagy inkább a Földön maradnál? Arra hivatkozva hogy Isten azt teremtette nekünk elsősorban lakóhelyként.

2015. okt. 20. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, a hivatásom ide köt a Földre, ezért nem mennék. Itt van dolgom, nem vagyok űrhajós, kutató. Kirándulni elmennék. (N)
2015. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Földön maradnék de nem vallás miatt, hanem nem vagyok elég bátor a Holdra menni, és nem hiszem hogy én lennék a legalkalmasabb asztronauta.
2015. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Isten a mindenséget teremtette nekünk miért ne fedeznénk fel?
2015. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor indulunk? :)
2015. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Felőlem akár már most a hétvégén útra kelhetnénk. :D


De a mostani technológiát nézve még pár évet várni kell, de türelem rózsát terem.

:D

2015. okt. 23. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenhova szívesen elutaznék, feltéve, hogy

--az utazás ésszerű kereteken belül biztonságos,

--lehetőségem van a hazatérésre és

--hosszabbtávú utazások (hónapok, évek) esetén, ha családommal együtt utazhatunk.


Isten megismerése leginkább az általa teremtett világ megismerése által lehetséges:


Róm. 1,20

"Mert a mi Istenben láthatatlan, tudniillik az ő örökké való hatalma és istensége, a világ teremtésétől fogva az ő alkotásaiból megértetvén megláttatik..."

2015. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én mennék az biztos, nem feltétlen "mint hívő ember", bár ha ilyen szempontból nézzük akkor szerintem az ilyesmi egy kicsit Istenel találkozás, mint a természettudományok, én főképp biologiával foglalkozom, ott is egy kicsit vallásos élmény rácsodálkozni a természtre :) (de ugyan így a kémia és fizika is)
2015. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!