Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért fordultál ÚJRA a vallás...

Miért fordultál ÚJRA a vallás felé, miért kezdtél ismét templomba/gyülekezetbe járni?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól, akik valamiért eltávolodtak a vallásuktól, de később újra visszatértek hozzá.

Miért hagytad ott az egészet, és milyen okból kezdtél újra foglalkozni a dologgal? Köszi a válaszokat előre is! :)



2015. okt. 23. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nagyfater ígért minden alkalomra 1500 forintot.
2015. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
A vallás felé sosem fordultam, azt csak azok teszik, akik nem ismerik Istent és így gondolják, hogy majd tettek által, szabályok megtartása által jár nekik az üdvösség. Én Istenhez fordultam vissza, amikor távol kerültem,nem valláshoz.
2015. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
off[számláló indul, hányan nem képesek megérteni "A kérdés azoknak szól..." kezdetű mondatot]
2015. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Újra megszólaltak a hangok a fejemben.
2015. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok értelmes választ :D
2015. okt. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!