Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlimok, elítélitek az ISIS...

Muszlimok, elítélitek az ISIS kötelékében harcoló dzsihádistákat? (2015)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igen tudom hogy kényes kérdés mert sokak megsértődnek ilyen témánál mert vannak akik nem tartják őket muszlimnak és még biztos van nagyon sok dolog. A lényeg hogy nem akarok megbántani senkit, pusztán véleményekre vagyok kíváncsi. Ha esetleg rossz kifejezés a muszlim(nem tudom mi a helyes megnevezés)elnézést kérek a hibás szóhasználatért. Tekintsetek úgy rám mint egy ilyen téren tudatlan emberre aki szeretné ha felvilágosítaná valaki, köszönöm.


Ha szabad ilyet kérnem akkor azt kérném hogy ne sértegessen senki semmit(habár tudom ez nagyon nehéz) meg ne kezdje senki szidni más hitét tehát jó lenne ha nem kezdődne itt el a "mocskos terrorista" meg hasonló dolgok.


Valamint úgy korrekt ha én is elmondom a véleményem habár ez inkább csak részleges.



Én sose voltam az erőszak híve, szeretném azt inni hogy békésen is megoldhatók a problémák bár ha egyik fél sem nyit akkor ez nem lehetséges. Én ezeket az embereket(Itt konkrétan az önkéntes ISIS harcosokról beszélek) részben tisztelem hogy ennyire képesek hinni, sőt képesek életüket adni azért amiben hisznek. Ez elképesztő dolog. De félreértés ne essék, nem azt tisztelem hogy embereket ölnek.



A válaszokat pedig köszönöm szépen.



2015. nov. 9. 22:44
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

„Gratulálok, és ha te lettél volna az egyik áldozat? a random 200-ból? De nincs több kérdésem, ásd el magad, mélyre.”


Most én kérdezek magától:


És ön mit tenne ha maga lenne az egyik áldozat a négy millió közül? Azok az ártatlanok közül akiket csak néhány szélsőséges Koránt nem látott idióta miatt gyilkoltak meg.


Akik ártatlanokat bombáznak le, akik néhány tízezer vadállat miatt „le mocskos terroristáznak” másfél milliárd hívőt, megsértve hitüket azok akkor mik?


[link]


[link]

2015. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

"Koránt nem látott idióta miatt gyilkoltak"

- szerintem semmi köze a Szent Koránhoz egy gyilkolásnak sem. Meg az idiótákhoz sincs köze.

Az olajhoz van köze.

2015. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs köze. Az Iszlámban nem lehet ártatlanok életét kiontani!


Aki szerint az iszlám vallás a hibás ezeknek a vadállatoknak a viselkedése miatt az nyugodtan kezdheti gyűlölni az összes keresztényt is ez miatt:

[link]

vagy az összes ateistát ez miatt:

[link]

2015. dec. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

vagy ez:

[link]

*

Kár ide keverni a vallásokat. Viszont, hogy a párizsi felfújt: nem igaz. Nem az iszlám miatt. Nagyon megszervezett, kegyetlen akció volt - ami ellen semmit sem fognak tudni tenni később sem. Élhetetlenné teszi a világot. Politika, hadiipar, hatalomvágy, fegyver,olaj, gyógyszer -ezek mozgatják ezt, nem a művészetek és a vallások - amelyek arra hivatottak, hogy széppé és értelmessé tegyék az életünket.

https://www.youtube.com/watch?v=ela-Z7HqqS8

2015. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
48. válaszoló, igen nézek. Tudom mi történik ott, de az engem nagyon nem érint. Nem hat meg. Számomra elsődleges Magyarország és Európa. Nekem az a fontos, hogy itt ne történjenek hasonló dolgok. Nem vagyok kétszínű, miért lennék? :D Itt élek, ez a hazám. Nem fogok azon keseregni, hogy a messzi távolban robbantgatnak és gyilkolnak, csak ezen a kontinensen ne tegyék, ha már idetolták a képüket. Vannak barátaim Németországban, Ausztriában, Lengyelországban és Franciaországban is. Dolgoznak kint rokonaim. Nekem őket kell szeretni és félteni nem egy idegen kultúrából jött, vallási fanatikust, hogy még csak az érzéseit se bántsam meg...
2015. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Kedves előző!


Az ilyen fanatikusokat hidd el nekem, hogy még a muszlimok sem szeretik.


https://www.youtube.com/watch?v=rYedKXpb5mo

2015. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
Kedves 50-es válaszoló. A párizsi dologhoz csak annyi a hozzáfűzni valóm, hogy annak idején a franciák mit műveltek? Ugyanezt sőt brutálisabak voltak. Erre mondják azt, hogy visszanyal a fagyi!! Isten nem ver bottal!! Vagy még soroljam? Kölcsön kenyér visszajár!
2015. dec. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:
Az Algíri dologról beszélek, ha valaki nem tudná esetleg!
2015. dec. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
El.
2018. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!