Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények azért félnek...

A keresztények azért félnek ennyire az iszlámtól mert a vesztüket látják benne?

Figyelt kérdés

Mielőtt sok évvel ezelőtt megindult volna az iszlám nemzetközi lejáratása, senkit nem érdekelt Európában hogy kinek mi a vallása, mert ott már rég nem tartotta magát senki kereszténynek vagy bárminek, nem tartották a vallásukat sőt.. Most meg mindenkinek habzik a szája hogy jujj a muszlimok meg az iszlám állam terroristák stb.. De eddig nem verték magukat hogy keresztények, akkor most mi történt hirtelen hogy mindenki az lett ??? Meg miért fél mindenki attól hogy ha a sok szerencsétlen menekültet (akik az életükért menekülnek nem a jólét meg stb miatt amiért a magyarok Londonba mennek..), szóval hogyha segítenek rajtuk/beengedik őket akkor elindul az "iszlamizáció"? Ők is érzik hogy annyira gyenge már a kereszténység, hogy pár muszlim szomszéd elég lenne hogy mindenki áttérjen vagy mi ??

És félre értés ne essék, nem rossz indulatból kérdezem, csak én már nem ott élek és nem igazán értem a helyzetet kintről, ezért vagyok kíváncsi ottaniak válaszára


2015. nov. 14. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

"nem rossz indulatból kérdezem,"

- nincs félreértés, vastagon ömlik a genny az írásodból:D :D

Ja,hogy feleljek is: nem félünk, csak az emberi sötétségtől, mert az félelmetes és gennyes.

2015. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak én már nem ott élek és nem igazán értem a helyzetet kintről, ezért vagyok kíváncsi ottaniak"

Hol "kint"? Másik Naprendszer? Milyen "ottaniak"?

2015. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most ebbe mi volt gennyes áruld már el? Kicsit képmutatónak tűnik nekem az egész, bocs ha ez érződik. Milyen emberi sötétség ??
2015. nov. 14. 16:43
 4/16 Roland G. ***** válasza:
55%
Egy igazi keresztény nem fél semmitől!
2015. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bob the builder ***** válasza:
53%

"A keresztények azért félnek ennyire az iszlámtól mert a vesztüket látják benne?"

Nem, hanem mert egy primitív vallás primitív embereknek.

2015. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem másik naprendszerben hanem hát mondjuk úgy hogy a Közel-Keleten de most nem ez a lényeg. Az ottaniak az a Magyarországon élőket jelenti, mert azt a gyűlöletet nem tudom hova tenni amit látok nap mint nap neten
2015. nov. 14. 17:09
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

"sok évvel ezelőtt megindult volna az iszlám nemzetközi lejáratása, senkit nem érdekelt Európában hogy kinek mi a vallása,"

Csak hogy ne menjek túlsáogsan vissza a történelembe: IRA, vagy a jugoszláv háború. Nagyon is hozzátartozott az emberek identitásához a vallás.


"mert ott már rég nem tartotta magát senki kereszténynek vagy bárminek, nem tartották a vallásukat sőt.. "

micsoda???

Legfeljebb te nem tudod hogy mi zajlik a saját családodon/barátaidon kívül.


"Ők is érzik hogy annyira gyenge már a kereszténység, hogy pár muszlim szomszéd elég lenne hogy mindenki áttérjen vagy mi ?? "

Nem azzal van bajuk, hogy valaki a Koránt olvassa és a Ramadant tartja, hanem a terroristáktól félnek...

2015. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A múltban fontos volt a vallás, a kereszténység is szép vallás volt amíg tartották, emberek az életüket feláldozták érte de ma?? Az én magyar ismerőseim közül senki nem tartja az igaz, pedig katolikus gimnáziumba jártam anno, ez azért sokat elárul hogy mennyien tarthatják.. És az utolsó amit írtál nagy igazság, de mégis 90% összemossa a terrorizmust meg az iszlámot, és nem hiszik el hogy az isisnak semmi de semmi közze hozzá :( Miért ??
2015. nov. 14. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:

azok akik Ismerik Isten szavát, és tudják, hogy a teremtő mit fog tenni, azok nem "félnek" úgy ahogy mások

persze minden emberben van egy természetes félelem, hiszen ki az aki bajt szeretne az életébe.


a Teremtő csak addig enged némely dolgot meg egyes embereknek, vallásnak, vagy törekvéseknek, amíg nem nem befolyásolják a szándéka kibontakozásában

2015. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ide pakolsz nekünk egy vehemens kérdést, legalább négy-öt külön témát érint.

Az ember meg nem tud hogyan nekiállni válaszolni, mert annyira NEM VAGY KÉPBEN SEMMIBEN, amiket szóba hoztál, hogy mindent Ádám-Évánál kéne kezdeni.


Tudod, még ahhoz is kell legalább egy minimális tájékozottság, hogy egy épkézláb kérdést tudjál feltenni.

2015. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!