Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves ex-tanúk, a kiközösítés...

Kedves ex-tanúk, a kiközösítés vagy a kilépésetek után ki melyik közösségben folytatta tovább Isten szolgálatát?

Figyelt kérdés
Én ex-érdeklődő vagyok és nagyon hiányzik a valahova tartozás. Ezért kérek minden ezt a kérdést olvasó ex-tanút hogy ossza meg kinek hogy alakult a sorsa a kiközösítés után. Előre is köszi!!!

2015. nov. 23. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Hosszú folyamat a gyógyulás. De a lényeg, h kijöttél és lám lám nem dőlt össze a világ és Jehova haragja nem súlytott te rád ( ahogy tanították a "kedves" testvérek ). Örülök, h kijöttél. Nem tudom, h merre laksz, de nekem a Pünkösdi Gyülekezet lett az otthonom, azon belül a Győmrői Gyülekezet Kovács Dénes bácsi vezetésével. Nagyon nagy áldás. Nagy áldás a közösség. De tudnám neked ajánlani www.ellel.hu.

Tudom, h nem egyszerű sátán csapdájából, ebből a szervezetből kijönni, de az örökkévaló látja a szíved és hogy mibe keveredtál. A jó hír az, hogy Jézus ma is gyógyít és Szent Szellemel keresztel, ki nem egy "tevékeny erő". Oh Istenem

Kívánom, h sokan ébredjenek fel......és térjenek meg az élő Istenhez

2015. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
én ismerek több volt jehova tanúját, 3 orthodox lett 2 görögkatolikus 4 római katolikus kb 10 körül baptista 7 szabadkeresztény 1 pünkösdi szintén kb 10 református
2015. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

"Tudom, h nem egyszerű sátán csapdájából, ebből a szervezetből kijönni," viszont oda nagyon egyszerű bemenni.

Kerekes János pünkösdista lelkész könyvében írja, hogy egy pünkösdista beteg lett, mire azt mondta neki az Úr, hogy adjon ennyi meg ennyi pénzt az illető, és meggyógyítja. Erre az azt mondta, hogy kétszer annyit ad, csak gyógyítsa meg. Erre rögtön meg is gyógyította. Vajon Jézus pénzért gyógyít, megmondja, mennyi az ára a gyógyításnak? Nem! hanem az Ördög, az megmondja. Nos, ide ment be a volt Jt, az Ördög egyházába, a pünkösdi közösségbe!

/Ha érdekel, konkrétan megmondom a könyv címét és az oldalszámot és a szöveget szó szerint./

2015. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Már megint rossz fele mész,a saját gondolataid utám...nem jóóóó.

Nem is értem...milyen árat kért Jézus??? Kitől kért pénzt??? Senkitől.....az örödg az, aki így mahinál.

"Ördög nem űz ördögöt", met meghasonlik önmagával.

Sajnálom, hogy kizárod magad Isten kegyelméből és teljesen elbarikázod magad az Ő jelenlététől. Egyszer egy Jehova Tanúja megállt az ajtómnál, ketten voltak. Jött nekem az Igével, meg így meg úgy, meg amúgy én meg neki álltam sírni....erre Ő megdöbbent.

Kérdi:Miért sírok?

Mondom: Mert Isten sír miattad, mert azt hiszed, h logkivál, elmével, lélekkel kell keresni Őt. Isten vár rád szüntelen, csak rossz helyen vagy. És te akarod magad jobbá tenni, ezzel a kereszt munkáját tagadod....majd beszéltem neki a szeretetről..............az Ő képe hát, h is mondjam kicsit eltorzult, sütött róla a gyűlölet, megvetés és utálat.

Válasz: az ördögöt imádod.....hát erről ennyit.

Széles az az út, ami a pokolra visz és keskeny, ami az életre

2015. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Pünkösdita egyház=ördög egyháza...na most könnyeztem el magam, de tényleg, sírok, mint egy csecsemő

sírok a emberi elme butaságán és babiloni szervezetek Isten káromlásán. Sírok, mert Jázus munkája semmit sem jelent nekik. Sírok, mert materialista kersesztények "kiknél meg van a kegyesség látszata, de magtagadják annak erejét "....sírok " mert kutatjék az Írásokat, mert azt hiszik, hogy abban van az örök élet.

Isten olyan jó, annyira jó és a vele való közösség a legszentebb dolgog az életében, bejutni az Ő jelenlétében és megtapasztalni Őt nincs annál csodálatosabb.

Én soha nem értettem az olyan "egyházakat", ahol az égvilágon nem történi semmi. Az én Istenemnek van füle, h meghallja köyörgésemet, van szája, h szóljon hozzám, van Szent Szelleme, aki vezessen engem........Óh Istenem, ha megnyitnád a szíved............

2015. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

"Pünkösdita egyház=ördög egyháza...na most könnyeztem el magam, de tényleg, sírok, mint egy csecsemő

sírok a emberi elme butaságán és babiloni szervezetek Isten káromlásán. Sírok, mert Jázus munkája semmit sem jelent nekik."


Ne filozófálj sírhatnék. A pünkösdista könyv szerint az Úr Jézus a gyógyításért pénzt kért a betegtől, vagyis megzsarolta. De mivel Krisztus ilyet nem csinál, az Ördög az, akit a pünkösdi egyházban Jézusként jelenítenek meg. Köv. képpen ha ez démoni, a többi pünkösdi hókuszpókusz ugyancsak démoni. Az álkönnyeiddel meg elmehetsz az ájtatosok színházába. Ha tanú voltál valaha, azért jöttél ki, mert nem tartozol Jézus juhai közé, hanem azok közé, akik gyönyörködnek az igazságtalanságban, a Sátán csodáiban. (2Thess)

2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

MIért vagy ennyire tele gyűlölettel és haraggal? Én nem gyűlöllek sőt minden jót kívánok neked.

" Jaj azoknak, akik a világosságot sötétségnek mondják és a sötétséget világosságnak "......no

Én még mindig nem értem, h milyen könyvről beszélsz h jön ez most ide? Ja...hogy valaki ír egy könyvet és akkor ráfogjuk az egész írányzatra, hogy mind olyanok.

Csak gratulálni tudok.....

Ez kb olyan,, mint valaki ír egy könyvet h jehova Tanúi mind homokosok......én meg elkezdem hirdetni, hogy Jehova Tanúi az ördögtől vsn, mert mind homokosok.

Fel kellene nőni.

Nem jó Isten munkáját az emberi szívekben az ördög munkájának titulálni, nem jó Isten ellenségének lenni.

Az hogy nálatok isten az égvilágon nem csinál semmit, az szerintem nem Isten hibája, hanem meg kellene nyitnotok a ssíveteket és nem az elméteket, mert akkor összezavarodtok, ahogy látható is.

Figyelj most komolyan kérdem.......sűt a gyűlölet és harag belőled. MIért?

Ja...értem, aki nem jehova Tanúja az már nem is az Istené....gratulálok Ön nyert....a hülyeség kategória 1 díját.

NŐJJ MÁRRRR FEEEEELLLLL

Vágyakozz Isten után é szabadítása után

2015. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

"Ha tanú voltál valaha, azért jöttél ki, mert nem tartozol Jézus juhai közé, hanem azok közé, akik gyönyörködnek az igazságtalanságban, a Sátán csodáiban. "


Hazugság összemosni Istent ezzel a földi részvénytársasággal. Mert nem egyenlő és nincs közük egymáshoz.

2015. nov. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

"Nem jó Isten munkáját az emberi szívekben az ördög munkájának titulálni, nem jó Isten ellenségének lenni.

Az hogy nálatok isten az égvilágon nem csinál semmit,"


A földön fetrengés és vonyítás, meg a csodajelek tevése az ördög munkája, az Isten munkája meg az evangélizáló munka, az előbbi van a karizmatikusoknál, az utóbbi meg Jt-nál.

2015. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én most már tényleg nem értelek. Gyülekezetünkben sosem volt vonyitás, ugatás meg elesés, meg hasonló dolgok. Tudod mi a különbség a Pünkösdi egyház és a Pünkösdi Karizmatikus egyház között??? NEEEMMM???

Akkor csak gratulálni tudok neked. Soeh az életben nem vonyítottsm mg síkitottam meg hasonló dolgok. Láttam ilyen jelenségekről videókaat, elitéendő dolgok, mert "isten a békesség Istene.

Szóval ezek után is szeretném megkérdezni, hogy miért vagy ennyire ellenséges és tele haraggal?

Tanulmányozzuk a Bibliát, ebszélünk az emberekne az Úrról, elmondjuk az örömhírt.....szóval én már tényleg nem értelek, hogy miért mosod össze a dolgokat....

2015. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!