Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Léteznek sátánista iskolák...

Léteznek sátánista iskolák vagy egy hely ahol a sátánizmusról tanulnak (tanfolyamok), ha igen vannak ilyenek a közelbe?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 12:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Kedves előző!


Ez a válaszom a linkekre:

[link]

2016. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ha csakugyan a „rejtett” „titkos” tanok meditációjának a tudását testesítenék meg akkor, elmondták volna az egész meditáció és jóga legalapvetőbb kulcsát.
2016. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Kedves Előző:


Egyrészt, a Yoga és Meditáció (előbbi magába foglalja az utóbbit) működési elve és célja is le van írva a blog(ok)on: A cél: Örök Fiatalság, Halhatatlanság, Spirituális szabadság, lelki-testi tökéletesség. Ennek a megvalósításához a kulcs a Kígyóerő (Kundalini Shakti) felkeltése a 8 rétű ösvény (nem a patanjali féle baromság) alkalmazásával - majd a Test-Lélek átalakítása/egyesítése ennek az erőnek a segítségével.


Az általad feltételezett taktikáról meg csak annyit, hogy ez tipikusan a Hasbara patkányok eszköztárába tartozik. A Spirituális Sátánizmus radikális zsidóellenességével összeférhetetlen az ilyesmi. Minő meglepetés, az oldal pont egy ilyen példával szolgált: Usrael kontra Szovjet Zsidunió.

2016. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
2016. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Itt van még egyszer a kérdés:

[link]

2016. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki ésszerűen nézi a dolgokat!


Ha továbbra is ilyen marad (vagy legalábbis nyugodtabb hangulatú, mint abban a kérdésben), azt hiszem jóban leszünk itt. :)


Üdv, egy ES-t valló...

2016. jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Kedves Sakkozó,


Amit Neo-Pogányságnak lehet nevezni, az

1. A wicca-new age típusú pogány csillámporral leöntött keresztény moralizmus.

2. Az Asatrú mozgalom mintáját követő csoportosulások, amelyek nem foglalkoznak a spirituális fejlődéssel.


A Spirituális Sátánizmus ezzel szemben az ősi pogány vallásokra, illetve a tőlük elválaszthatatlan spirituális praxisra egy gyűjtőnév. Az ősi pogány vallásoknak mind az Istenné válás állt a középpontjában, vagyis a Magnum Opus befejezése.


Nem mi találtuk ki azt, hogy a zsidóknak semmi közük a pogány (azaz ethnos-gentilis - nemzsidó) emberiséghez. Maguk a zsidók hangoztatják ezt, még büszkék is rá. Ráadásul nem az útszéli suttyók, hanem a szellemi elitjük, a rabbinikus réteg nyilatkozott már erről megannyiszor. Állításuk szerint mi, dzsnetilek-nemzsidók Sátán magjából fogantunk, míg ők egy teljesen különálló faj.


Az, hogy a kereszténységet ők hozták létre tény, a júdaizmusból nőtt ki. Az Ókori Rómában a keresztényekre nem véletlenül tekintettek úgy, mint a júdaizmus egy szektájára. Az is közhely, hogy a judeo-kereszténység az antik kultúra és a júdaizmus bizarr mixtúrája. Az Iszlámmal ugyanez a helyzet, amely Medinában, a jelentős zsidó populációval rendelkező városból indult ki. A korán kimondja, hogy Allah az ószövetség Istene, vagyis a zsidók Jahvéje. A júdaizmus ezen szektáinak "kulturális forradalmai" szintén ismertek: népírtások, erőszakos térítések, könyvtárak, felbecsülhetetlen értékű iratok elpusztítása, szobrok, templomok lerombolása és így tovább és így tovább.


A kommunizmus zsidó jellege már sokkal kényesebb, politikailag inkorrekt tény, azonban a valóság nem ott végződik, ahol az emberek érzéknysége kezdődik:


Karl Marx egy neves talmudista rabbi család ivadéka volt, Mordechai Levy néven látta meg a napvilágot. Mentora Moses Hess, akit Marx a "Vörös Rabbinak" nevezett.

Lenin zsidó volt, ahogy Trockij (Bronstein) Litvinov (Finkelstein) Kaganovics összesen 300-an a frissen létesült bolsevik kormányban (CIA), illetve a Tanácsköztársoságban Kohn Bélától Landler és Schwarz elvtárson keresztül Szamuelyig mindenki Garabi kivételével. Majd később teljesen véletlenül a második környi kommunista diktatúrának ugyanennyire zsidó volt az arculata:

Rákosi-Rosenfeld, Gerő-Singer, Révai-Lederer, illetve Farkas Mihály- Lőwy Hermann és az ÁVH vezetője Eisenberger Benjamin.


Ha ez nem lenne elég, akkor maguk a zsidók is kijelentik ezt:

Otto Weininger: "A zsidó született kommunista"

Stephan Wise Rabbi: "nevezzétek marxizmusnak, én júdaizmusnak hívom"


És a lista legalább olyan hosszú mind a zsidó származásü kommunista vezérek és agitátorok listája.


A kommunizmus keresztényellenessége két dologból ered.: Egyrészt a materialista dialektika révén, másrészt a kereszténység reakció, monarchia, nemzettel való kapcsolata miatt. Tehát soha nem a keresztény morált támadták - krisztusban mindenki egyenlő, vesd meg a gazdagságot, ne legyen magántulajdonod stb.


Csupán a természetfelettibe vetett hit és a kereszténységbe beleivódott értékeket támadta. Amúgy a kommunizmuson ugyanez a mutáció figyelhető meg: Eredetileg internacionális, nemzet elleni forradalom volt, ma azonban számos kommunista rezsim illetve csoportosulás (például a kelet-ukrajnai szakadárok) markáns nacionalista arculattal rendelkezik.


Hitler Sátánista mivoltát többek között az Ernst Schertel: Mágia: Történelem, Elmélet, Praxis c. Könyvbe írt annotációi bizonyítják.

Az, hogy Hitler nagyapja zsidó volt egy légből kapott hazugság. Erre semmilyen bizonyíték nincs, az ellenkezőjére viszont igen.


Hogy mi köze Sátánnak a pogánysághoz?


Erről a Catholic Encyclopedia kendőzetlenül nyilatkozik:

A Devil Worship szekcióban kijelenti, hogy a dzsentilek-nemzsidók Istenei valójában Démonok. Tehát a bibliában gonoszsággal vádolt entitások Pogány Istenek.


A biblikus Sátán attribútumait pogány Istenékéből lopták össze:

A Kígyó szent állat, ahogy a kecske és szarvas állatok is. A szarv jelenléte Isteni attribútum, Isteni rangot jelez. A trident számos Isten jelképe, pl Siváé és Poszeidoné.

Maga a Sátán is egy lopott név, ahogy a Hara (gonosz) és a Sivan (gyászolás) is.


A kelet telis tele van Sátáni anagrammákkal. Satana nevű város, Sanatana Dharma, Sanat Kumara, Sat Nam, Satanama mantrák. Melek Taust, a Yazidik Istenét (akinek a Páva és Kígyó a szent állata) Shaitannak hívták, ahogy Enkit is.

A Hara szintén egy pogány Istennév, ahogy a Sivan is.

Érdekes módon ezek mind negatív jelentéssel bírnak a júdaizmusban egy, kettő ezek a fogalmak, jelképek, nevek sokezer évvel idősebbek a júdaizmusnál. Tehát a júdaizmus csak átvette (ellopta) és befeketítette őket.


Röviden: Minden amit gonosznak, sátáninak tart az ábrahámizmus az idősebb, mint maga a júdaizmus és a pogány kultúrákból származik.

2016. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Tisztelt válaszoló!


A sztorijuk négyezer sebből is vérzik...


Először is van egy hatalmas ellentmondás az egész sztoriban. Erre majd a legvégén térek ki.


„A Spirituális Sátánizmus ezzel szemben az ősi pogány vallásokra, illetve a tőlük elválaszthatatlan spirituális praxisra egy gyűjtőnév. Az ősi pogány vallásoknak mind az Istenné válás állt a középpontjában, vagyis a Magnum Opus befejezése.”


- Az a gond, hogy ez nem ilyen egyszerű, hogy „ősi pogány” vallások. A vallások ha már itt vagyunk nem egymástól teljesen izolálódva alakulnak ki. Például a rómaiak is szinte az egész hitrendszert átvették az ógörögöktől. Vagy önök szerint minden pogány ami nem zsidó/keresztény/muszlim/ateista(kommunista)?


Szerintem meg ez nem ilyen egyszerű.


Önök szerint a buddhizmus, hinduizmus, sintoizmus, taoizmus, konfucianizmus is Sátánizmus?


Azt nem fogadom el válasznak, hogy: „megfertőzték a zsidók”. Ugyanis a taoizmust Lao-ce és a konfucianizmust is Kung-ce a zsidóktól teljesen függetlenül alapították meg.

És a mai hinduk is mind Sátánisták?


Mi a helyzet azokkal a vallásokkal melyek csak „félvallások”? Gondolok itt az ősi totemizmusokra, fetisizmusokra némely (fa imádó) animizmusokra stb.


„A kommunizmus keresztényellenessége két dologból ered.: Egyrészt a materialista dialektika révén, másrészt a kereszténység reakció, monarchia, nemzettel való kapcsolata miatt. Tehát soha nem a keresztény morált támadták - krisztusban mindenki egyenlő, vesd meg a gazdagságot, ne legyen magántulajdonod stb.”


Maga összehasonlította, hogy miben hasonlít a kommunizmus és a kereszténység.

De, hogy miben különbözik azt nem mondta. Ugyanis a kereszténység és kommunizmus között rengeteg és óriási különbségek vannak.

Az pedig egyszerűen buta megállapítás miszerint a kommunisták és keresztények nem voltak egymás ellenségei. Nem hiába volt kivégezve több millió ártatlan keresztény.

[link]

Azt, hogy a kommunizmus utálta és megvetette a kereszténységet (vallásosságot) mindenki tudja akinek nem két számjegyű az IQ-ja.


És igaz, hogy a kommunizmus vezetői közt rengeteg zsidó volt. De a zsidó

k között különbséget kell tenni. Mert vannak a vallásos judaizmust követő zsidók. És vannak az előbbi csoportot utáló cionista zsidók. Sőt a cionisták között sokszor nem is zsidók vannak. Az utóbbinak a célja elpusztítani a kereszténységet, iszlámot és judaizmust.

Ezek az emberek kormányoztak és alapították a kommunizmust is.

Ezt mi sem igazolja jobban (a meggyilkolt és halálra kínzott több tízmillió keresztény mellett) mint, hogy vallásos zsidókat is gyilkolt a kommunista rezsim:

[link]


Ezekre a cionista zsidókra mondta Jézus, (béke legyen vele) hogy NEM Ábrahám utódai, hanem a Sátán az atyjuk:

„Meg akartok engem ölni, mert a tanításom nem hatol belétek. Én azt mondom, amit az Atyánál láttam, és ti is azt teszitek, amit atyátoktól hallottatok.« Azt felelték neki: »A mi atyánk Ábrahám!« Jézus azt mondta nekik: »Ha Ábrahám fiai lennétek, Ábrahám tetteit cselekednétek. De most meg akartok ölni engem, azt az embert, aki nektek azt az igazságot mondtam, amelyet az Istentől hallottam; ezt Ábrahám nem tette. Jézus így szólt hozzájuk: »Ha Isten volna az Atyátok, szeretnétek engem, mert én Istentől származtam és jöttem. Hiszen nem magamtól jöttem, hanem ő küldött engem. Miért nem értitek a beszédemet? Mert nem tudjátok hallgatni az igémet. Ti az ördög-atyától vagytok, és atyátok kívánságait akarjátok cselekedni.” (János 8)


„Az, hogy Hitler nagyapja zsidó volt egy légből kapott hazugság. Erre semmilyen bizonyíték nincs, az ellenkezőjére viszont igen.”


Az a helyzet, hogy akár magában is lehet zsidó vér. Elképzelhető, hogy egy távoli felmenője a judaizmusról áttért. Manapság már akkora mértékű a keveredés, hogy nincs olyan, hogy „tiszta német”. Egy kis genetika:

[link]


Viszont az igaz, hogy az egyik legnagyobb náci ideológus, H. S. Chamberlain leírta, hogy nem a zsidókkal mint faji- vérségi-biológiai identitásokkal van a bajuk, hanem mint szellemi örökségükkel.

Ennek viszont ellentmond Alfred Rosenberg erősen faji alapon való történelmi analizálása. Rosenberg fali-vér tisztasága már nem állja meg a helyét ugyanis mint mutattam a genetika mást mondana.


„A Devil Worship szekcióban kijelenti, hogy a dzsentilek-nemzsidók Istenei valójában Démonok. Tehát a bibliában gonoszsággal vádolt entitások Pogány Istenek.”


A Sátánról kizárólag annyit tudunk amennyit a Biblia és a Kegyes Korán elmond. Az összes többi csak másodlagos forrás.

A pogányság időszakában a kutya sem tudta mi az a „Sátán”. Bár mondjuk ők is hittek rosszindulatú szellemekben vagy rontó energiákban stb.

===============


És visszatérve a nácizmushoz.


Mi a helyzet az erősen keresztény nyilaskeresztesekkel? Vagy mi a helyzet az Ante Pavelić-féle usztasákkal? Ők is mind nácik voltak, de erősen keresztények.


És még valami a nácikról.


Az SS jelvénye, amely egyben jelképül is szolgált - a koponya és a csontok - voltak, vagy másképp megfogalmazva: a halálfej. Ezért is hívták az SS egységeket halállégióknak. A jelvény és a jelkép tehát megegyezik azzal az emblémával, amelyet a Yale Egyetem nagyhatalmú titkos társasága, a Skull and Bones, használ kezdettől fogva a mai napig, és amely titkos társaságnak a jelenlegi amerikai elnök is a tagja, de már apja és a nagyapja is az volt. A legutóbbi elnökválasztáson, pedig demokrata párti kihívója, John Kerry szenátor is ugyanennek a titkos társaságnak a tagja.

[link]


A nácik mögött ugyanazok a titkos társaságok álltak akik a mai cionista titkos társaságok mellett:

[link]


És még annyit is nem árt megjegyezni, hogy nácikat eredetileg a Wall Street-ről pénzelték!

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=TnHnjmCYjy4

[link]


Ezek a Sátánisták (ugyanis a szabadkőművességnél a 28-30 szinten már közlik, hogy ők valójában okkult Lucifer imádók, ha valaki még odáig nem jött volna rá) mindvégig jóban voltak a náci titkos társaságokkal. Őket nem érdekelte a 6 millió meggyilkolt zsidó, mert ők nem is voltak zsidók, hanem cionisták, azaz nem Ábrahám utódai.

Mégis hogy imádhatta a Sátánt a zsidó Lavay is?

2016. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Visszatérve az említett ellenmondásra.


Mit tudunk:


Isten=jó

Sátán=roszz


Önök mit állítanak?


Sátán=jó

Isten=nincs


Hogy is van ez?


Ha azt állítanák, hogy Isten (illetve amit annak nevezünk) rossz, akkor lenne egy gond a sztoriban.


Mondok egy példát:

Tudjuk, hogy:

Méz=finom

Ürülék=sz*r ízű


Ha az ürülék lenne finom és a méz sz*r ízű akkor az valójában csak az a valami amire azt mondjuk, hogy: „méz” és „ürülék”. De valójában nem azok lennének ténylegesen azok.


Átvetítve ide ha maguk azt mondják, hogy a Sátán a jó és az Isten a rossz, akkor valójában maguk a Sátánra hiszik azt, hogy Isten és Istenre azt, hogy a Sátán.

Ez olyan mintha én a világító lámpára azt mondanám, hogy sötét, a kút fenekére meg azt, hogy világít. Akkor pusztán a szavak jelentését cseréltem ki.


(Remélem érti mire gondoltam)


==============


Kifelejtettem még mondani, hogy a Magnum Opus-ról legelőször a középkori alkímistáktól tudunk.

A kígyóra visszatérve, elismerem, hogy nagyon szép állat (nekem is a kedvencem) de ez csak egy állat.

Ugyan sok pogány kultúrában jelen volt, de mi a helyzet azokkal a pogány kultúrákkal melyekben utálták a kígyókat és egyéb sátánizmushoz köthető dolgokat, vagy ahol nem is fordult elő semmilyen sátánizmushoz köthető dolog?

2016. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

A biblikus Sátán ennek csupán a lekoppintott, bemocskolt változata, ahogy megannyi biblikus démon, illetve szentet is pogány Istenekről másoltak le.


A biblikus Sátán, mint emberiség megrontója ugyanolyan fiktív, mint jahve, illetve az egész biblia és korán.

2016. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!