Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyanok akik úgy halnak meg,...

Olyanok akik úgy halnak meg, hogy alszanak, azokkal Isten kivételezik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
valószinűleg de orvosi szempontból állittólag még az alvók is felébrednek a halál beálltakor
2016. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ritkán szoktam ilyet, de ez most nagyon ideillik: https://www.youtube.com/watch?v=OX3JKY9tvJ4


Üdv. Péter

2016. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KZitus ***** válasza:
16%

Nem:-)

A halál az ember ellensége mindegy hogyan éri utól.

2016. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy mi történik az emberrel ilyenkor.

Olyan is lehet, hogy 1 perc alatt órák kínjait szenvedi el. Egyik álomból a másikba esik át, ahogy próbál felébredni - de már nincsen ébredés. Csak egyre lidércesebb álmok vannak, és a végén a halál.


Én már álmodtam olyat, amiből alig tudtam felébredni, legalább 3 álomsíkon mentem át, mire a negyedikre végre felébredtem. Nem volt valami kellemes - pedig nem is voltam életveszélyben.

2018. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem értem a kérdést. Mi a különbség az alvó és az ébren levő ember között? Miben jelenne meg a kivételezés? Alvás közben hal meg? Vagy a születésekor egyből álomba kerül és nem ébred fel és úgy hal meg?

Kérlek, pontosíts. Köszi. :)

2018. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki kivételezett. Mindenki, minden halálkor olyan tapadztaláson megy keresztül, ami őt a legjobban szolgálja.
2019. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki úgy hal meg, ahogy az a személyes spirituális fejlődését szolgálja, szóval mindenkibel kivételezik.
2020. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fatalista vagy, akkor igen. Melyik vallás istenére gondolsz egyébként?
2020. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!