Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Halálért lehet imádkozni...

Halálért lehet imádkozni Istenhez?

Figyelt kérdés

Tehát hogy hamarabb vége legyen? Vagy hogy nekiajándékozhassam annak aki beteg, de szeretne tovább élni? Vagy csak a saját életemre vonatkoztathatom a kérdéseimet? De ha én önként lemondok róla az zsákutca? Nem adhatom neki másnak, aki jobban megbecsülné, vagy többet tudna kihozni belőle?

Nem akarok már tovább élni. Tényleg nem. De sajnos gyáva vagyok meghalni is; ...nem akarok fájdalmat okozni Édesanyámnak sem ha már ennyit küszködött azzal hogy felneveljen bennünket egyedül. Légyszíves a kérdésre válaszoljatok.


2016. jan. 22. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Jónás megpróbálta. Tőle megtagadta.

Miből gondolod hogy annyira elrontottad az életed?

2016. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Az ima elsősorban nem kérésre, hanem megköszönésre való.
2016. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Kettes, te aztán tényleg lucskos vagy az empátiától... Tényleg ez minden, amit hozzá tudsz fűzni? Keresztény vagy te egyáltalán?
2016. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem tovább játszani a színdarabot. Ki szeretnék szállni. Inkább éljen az az én adottságaimmal, aki örülne neki. Bármikor boldogan átadnám akár egy sánta, vak, vagy bármilyen "fogyatékossággal" élő embernek. Nem akarok tovább játszani. csak nem tudom hogyan kell ezt kérni. Ebben kérnék segítséget azoktól akik "benne vannak" a vallásban.
2016. jan. 22. 22:48
 5/20 anonim ***** válasza:
Add át anyukádnak.
2016. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem adhatod át az adottságaidat...

Én is voltam olyan állapotban, amikor ki akartam szállni. De ez nem az az út amire Isten szán téged! Kiszakadtál a "harmóniából", de erre nem az a helyes válasz, hogy véget vetsz az életednek... csak állj meg egy percre és engedd be Istent!

2016. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt hogyan tudom megtenni? Szerintem Ő nem fogadná el tőlem, éspedig pont azért, mert Neki sem volt könnyű. Csak Neki ott vagyunk mi, test a Testből. Nekem senkim, és semmim nincs.
2016. jan. 22. 22:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, szeretnék minden kérdésedre válaszolni amennyire tőlem telik. Az életed egy olyan csodálatos ajándék, amelyet Istentől kaptál, amit semmilyen nehézség ellenére sem szabad eldobnod. Az élet amit kaptál Istené, most gondold, el milyen szörnyű fájdalmat okozol a Teremtő Atyádnak azzal, ha eldobod, és mellette mekkora fájdalmat okozol a családodnak is. Nagyon sok ember érez hasonló képen ahogy te, hogy már nem akar tovább élni, én magam is sok nehéz napot megélek, és sokszor mi emberek úgy érezzük, nincs kiút a nehézségekből. De van kiút, és az Isten, ha olvasod a Bibliát látni fogod, hogy Isten számára semmi sem lehetetlen. Amikor Krisztus a földön volt, elmondta a tanítványainak, hogy ő nem az egészségesekért jön, ha nem a betegekért. Krisztus és az Atya is, az életed minden percében látják a harcodat, és elkeserítő őket, hogy a Sátán által kreált börtönbe rekedtél, de hidd el, nem fogja Isten feladni a harcot érted, csak egy kicsit legyél pozitívabb. Énekem Jób története jut néha eszembe, ha nagyon szomorú vagyok, és úgy érzem, hogy az élet mennyire nehéz. Ha az élet problémáit, és a gondokat úgy közelíted meg, hogy közben elképzeled, és tudatosítod magadban, hogy a mindenható Atya Isten ott áll melletted, és segít neked, akkor egészen biztos vagyok benne, hogy rá fogsz jönni, hogy az egyetlen amitől féled kell, hogy ha távol maradsz Istentől. A Mindenható Atya áldása legyen rajtad, és vezessen téged a Krisztus nevében.
2016. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én szeretném átadni valakinek, aki tud vele mit kezdeni, és boldog lenne ha mozogna keze-lába, látna, és egészséges lenne. Szép és jó dolgok ezek, de én már nem tudok ezzel mit kezdeni, nem vagyok tőle boldogabb.
2016. jan. 22. 23:04
 10/20 anonim ***** válasza:

"Azt hogyan tudom megtenni?"

Úgy hogy vállalod az életed és megpróbálsz ha magad nem is, neki örömet okozni.


Egyébként miért akarsz meghalni?:(

Én szeretném, hogy élj...

2016. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!