Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos, hívő kamaszok,...

Vallásos, hívő kamaszok, fiatalok! Szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés
utána bűntudatotok van, vagy össze tudjátok a hittel egyeztetni?

2016. jan. 23. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A vallásos kamaszok és fiatalok biológiailag ugyanúgy működnek, mint a nem vallásos társaik, így ugyanúgy tele vannak hormonokkal.

A mai vallásos és nem vallásos fiatalok közt az a különbség, hogy a vallásosok párkapcsolatban szeretkeznek, egyéjszakásokra kevésbé kaphatóak.

2016. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Bűntudatom a legsötétteb gondolataim után sincsenek. A tetteim után akkor volna, ha ártana valakinek és hibás volnék.
2016. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk nagyon nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam, ha én úgy ítélem meg, hogy nem jogos. (főleg ha az illetőnek semmi köze nincs az életemhez).

Az viszont zavar, hogy naív embereket sok sérült ember megvezet, elítél, megbélyegez.

2016. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

[link]


Jézus figyel titeket, szóval ne maszturbáljatok!!!

2016. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, és nincs utána bűntudatom. A maszturbálást nem Isten tiltja, hanem az egyház.
2016. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,sokszor is.


Nincs ,egyáltalán.


Naná!


Üdv: egy vallásos humanisztikus zsidó tinédzser

2016. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még jóhogy szoktam és nincs érte bűntudatom,ráadásul töpszöris egy nap :)
2016. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam, így majd egy lányhoz is jobban fogok viszonyulni, és feszültséglevezető is. Isten úgy teremtett meg minket, hogy a vágy meg legyen, és hogy 12-13 éves korban az első magömlés meginduljon.
2016. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!