Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem szeretik, vagy...

Miért nem szeretik, vagy nézik le a vallásos embereket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok vallásos embert csípek, nem ezen múlik.
2016. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
a vallásosokat nem nézik le, viszont a fanatikus keresztényeket és társaikat érthető módon nem értik a mai emberek többsége, És az erőszakosan rátukmálós vallásosak/szektásakat sem kell magyarázni miért nem kedvelik pl a Jehovákat, akik naponta 5-ször is becsengetnek, hogy olvasd el a butaságaikat.
2016. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sok a rosszindulat ha kiderül hogy valaki vallásos, miért? Lehet hogy csak azért, mint ahogy a többi embercsoportot is szidják?
2016. jan. 14. 19:40
 4/22 A kérdező kommentje:
Kik lennének a fanatikus vallásosak?
2016. jan. 14. 19:41
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Mondd csak! Bántott valaki azért mert vallásos vagy? Esetleg ez csak a tipikus sirám: Nyomják Krahácsot! V agy furcsán néznek rád amikor tériteni akarsz?
2016. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

# 5.

Én nem tartozom a térítő Jehova Tanúi közé!

De akár miattuk is feltehettem volna a kérdést!

2016. jan. 14. 20:02
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

keresztényből is találkoztam már fanatikussal... Neki pl még az is bűn volt, hogy festem a hajam mert isten nem ilyenre teremtett stb... hát kérdem én normális?.. (költői kérdés választ ne adjatok rá :) )

jehovák is elég fanatikusan próbálnak ráerőszakolni arra, hogy legyél te is jehova

2016. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert elvakultak ők is. Vagy azért, mert más vallás tagjai, vagy azért, mert ateistaként primitív hülyeségnek látják az istenhitet, ezért úgy gondolják, hogy akkor a vallásosok csak hülyék lehetnek, akik képtelenek gondolkodni.

Azért hozzáteszem, hogy nem mindegyikük ilyen, vannak normálisabbak is.

2016. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Addig egyáltalán nem zavar míg nem akarja rám erőltetni a dolgot. Magánügye, hogy miben hisz vagy sem.
2016. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%
mert fogalmuk sincs róla kia az a rebekka, a lea, rachel, józsef, mi a különbség jézus élete és heródes üldözése között, vagy hogyan került mózes a vízbe, nem tudják ki jákob, izsák, sárai, ábrahám, lót, és azt sem tudják mit jelent aza hét szűk esztendő, de azért leégetik a tudatlan pogányokat és még ki is közösítik, ha nem ért hozzá valaki, hogyan kell erénnyel élni, csak ők lehetnek jók és rosszak, tisztelet a kivételnek
2016. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!